Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дорога смерті" на Львівщині: іноземні туристи хрестяться при згадках трасу між Дрогобичем і Самбором

Місцеві жителі кажуть, що до них навіть не їздить швидка допомога, бо це не дорога, а зоране поле.

"Дорогою смерті" називають на Львівщині автошлях Дрогобич-Самбір. Їхати ним відмовляються навіть водії маршруток, бо трасу не ремонтували вже кілька десятиліть, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди не приховують шоку від ям глибиною в півметра, машини злітають зі шляху в кювети та гублять на дорозі колеса. "У мене онук вчиться в Дрогобичі, цю ніч ночував в якогось хлопця на квартирі, кінець тижня, привезіть дитину додому", - бідкається мешканка Самбора Галина Скалко, бо в місті за кілька днів бачили тільки одну маршрутку. Це Володимир Матківський не встояв перед благаннями людей.  "П’ятниця, щоб трохи людей вивезти. А так просто нереально проїхати", - каже водій маршрутки.

Відео"Дорога смерті": водії маршруток відмовляються їздити автошляхом Дрогобич-Самбір

20 кілометрів жаху і шоку – так назвали ці кадри автори відео. ТСН спробувала знайти таксиста, який би повіз пасажирів цією дорогою. Проте водії навіть за потрійний тариф бажанням не горять. Ремонту дорога не бачила вже тридцять років, зізнаються чиновники. Щоб довести 30 кілометрів автошляху до ладу, треба витратити понад 200 мільйонів гривень.

"Дорога смерті": водії маршруток відмовляються їздити автошляхом Дрогобич-Самбір

Їхати із Самбора до Дрогобича відмовляються таксисти – навіть за потрійний тариф. "Я не поїду ні за які гроші", - зізнається Ярослав Макаревич. Додаткова зимова небезпека в тому, що дорогу засипало снігом, за котрим не видно справжнього стану покриття та глибини ям. Тим, хто все ж таки наважився вирушити цим шляхом, їхати доводиться з пішохідною швидкістю, інакше просто не витримає автомобіль. Туристи з Польщі, котрі опинилися на цій ділянці, у відповідь на прохання прокоментувати стан траси лише перелякано хрестяться.

Чиновники кажуть, що довести до ладу 30-кілометровий відтинок можна за 200 млн гривень, і чекати на це лишилося недовго. "Майже все практично готове. Фінансовий ресурс є. Це одна з перших доріг, яку ми відремонтуємо цього року", - обіцяє голова департаменту дорожнього господарства та транспорту Львівської ОДА Роман Кокотайло. Роботи планують почати, щойно дозволить погода, а поки для людей існує єдина альтернатива – електричка, що курсує двічі на день.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції