На кордоні з Польщею на вихідних зникли черги авто, що тривали майже тиждень

30 автомобілів чекають проїзду лише на одному пункті пропуску.

Кордон із Польщею після майже тижня кілометрових черг, спровокованих страйком польських прикордонників, майже повністю проїзний.

Черга з трьох десятків авто є лише на пункті пропуску "Рава-Руська", повідомляє ввечері в суботу, 18 червня, прес-служба Державної прикордонної служби України. На решті пунктів пропуску через кордон із Польщею, а також зі Словаччиною, Угорщиною, Молдовою та Румунією черг немає.

Українські прикордонники приємну новину пояснюють вихідними, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30. Але прогнозують новий виток транспортного колапсу на кордоні вже з понеділка, по обіді.

"Не виключається ймовірність того, що в понеділок після обіду черги вже почнуть збільшуватися, враховуючи те, що громадяни України будуть виїжджати на територію Польщі на роботу", – пояснив керівник Львівського прикордонного загону Сергій Мельник.

Поляки не припинили "італійський" страйк – вони виходили на роботу, але оформлення авто тривало втричі довше, ніж зазвичай. Митникам Польщі страйкувати заборонено законом. А повільною роботою вони висловлювали незгоду проти розформування прикордонної митниці та приєднання її до фіскальної служби.

Сьогодні українські прикордонники і митники об'їжджали пункти пропуску на польському кордоні, аби вирішити, як поліпшити їхню роботу і зробити комфортнішими умови очікування у разі майбутного форс-мажору.

"Це необлаштованість інфраструктури перед пунктами пропуску, це дороги, це сервісні зони, це необхідні санітарно-гігієнічні умови для людей, які перебувають у черзі", – пояснив мету ревізії директор департаменту охорони державного кордону України Анатолій Махнюк.

Нагадаємо, черги на пунктах пропуску через кордон Польщі сягали на українській території до півтори тисячі автомобілів одночасно.

ВідеоКордон із Польщею майже вільний після майже тижня кілометрових черг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: