Дорогі презервативи "вб'ють" кілька мільйонів українців

Депутат від "Народної самооборони"пропонує створити спеціальну комісію для розслідування причин дефіциту в Україні латексних засобів.

Народний депутат, представник парламентської групи "Народна самооборона" Катерина Лук`янова вимагає негайної розробки державної програми із забезпечення українського ринку доступними за ціною і якісними презервативами, аби запобігти зростанню захворюваності на СНІД та інші інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом.

Про це повідомили у прес-службі Громадянського руху "Народна самооборона".

"Презервативи зараз в українських аптеках вийшли на психологічну межу в 40 і навіть 100 гривень. Хто зможе їх придбати у період економічної кризи?", - задалася питанням Лук`янова. Вона відзначила, що "єдиний представник цієї потрібної галузі - фабрика "Перфект" на Львівщині - забезпечує лише 10% українського ринку".

"Попереду - весна й літо. Молодь вийде на природу... Незабаром отримаємо епідемію, яка зменшить населення України на кілька мільйонів", - наголосила народний депутат.

"Навіть у часи СРСР у країні, де "сексу не було", дешеві, по 3 копійки презервативи продавалися в кожній аптеці. Як сталося, що на 18-му році незалежності Україна беззбройна перед найпідступнішою хворобою століття? Чи йдеться про свідомий геноцид української нації?", - сказала представник "Народної самооборони".

Депутат Лук`янова пропонує створити спеціальну парламентську комісію для розслідування причин, що призвели до штучного дефіциту в Україні латексних засобів, і по виведенню країни із цієї загрозливої ситуації.

На першому етапі народний депутат вбачає вихід у залученні спонсорських програм до забезпечення громадян країни репродуктивного віку дешевими і якісними латексними виробами. Проте Лук`янова відзначила, що "безкоштовні презервативи колись закінчаться".

Тому вона вважає необхідним створити спеціальну державну програму, яка б регулювала дане питання із внутрішніх резервів країни.

Лук`янова звертається до Кабінету міністрів України з проханням сприяти врегулюванню нездорової ринкової ситуації навколо забезпечення населення презервативами. "Здоров`я нації - стратегічно важливий сектор, і залишати його без уваги - злочин", - підкреслила вона.

Народний депутат висловила переконання у тому, що її ініціатива знайде широку підтримку в Україні. "Я дуже сподіваюся на здоровий глузд матерів і батьків, які бажають своїм дітям здоров`я і довголіття", - резюмувала Лук`янова.

Читайте також:
Українців стало ще менше
До 2050 року населення України зменшиться на 15 мільйонів
Київ на 46 місці в світі за рівнем вартості житла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: