Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дощ і оголений дріт над річкою: стали відомі подробиці загибелі 10-річного школяра на Львівщині

Хлопця вдарило струмом потужністю у 380 вольт.

На Львівщині 10-річний хлопчик загинув від ураження струмом. Він разом із друзями квапився на заняття з футболу, тому вирішив скоротити звичний шлях і пройтися металевими трубами, в котрих прокладені дроти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батько загиблого Марка не може стримати сліз. "Медсестра робила штучне дихання , я помагав, рот в рот, але колін вже не було – одні кості", - пригадує Валентин Василенко. У трубах над річкою пролягають електродроти під високою напругою. Друг загиблого Влад Волосецький був свідком трагедії та стверджує, що ніхто інших з товариства, крім Марка, піти по трубах не наважився. Хлопець дійшов майже до середини Серету, як почався сильний дощ, і він повернув назад, але не втримався на слизькому металі. "Чую, що хтось впав, дивлюся – там Марко впав. Я кричу: Марко! Марко, вставай! А він не встає. Ми його не чіпали – боялися, що там віддача. Ми подзвонили його мамі", - розповів хлопець.

ВідеоНа Львівщині 10-річний хлопчик загинув від ураження струмом

Хлопчик разом із друзями квапився на заняття з футболу, вирішив скоротити звичний шлях і пройтися металевими трубами, які проходили через річку. Та саме в них були сховані електродроти під високою напругою. Дитину вдарило струмом, Марк помер одразу. Але електрики все спростовують, мовляв, кабелі не були під напругою. Поліція відкрила кримінальне провадження.

На Львівщині 10-річний хлопчик загинув від ураження струмом

Від удару в 380 вольт Марко помер миттєво. Після трагедії на місце приїхав керівник Дрогобицької РЕМ, котра відповідає за стан електромереж. З журналістами Василь Дмитрик спілкуватися не захотів, а зупинився, лише коли побачив батька загиблого хлопця. "Хай слідчі скажуть вам, що сталося. Загинула людина. Дитина. Прийміть мої співчуття", - сказав він. Батько Марка каже, його силовий кабель відтяли після трагедії, а до того він просто висів, бо труба була пошкоджена. "Практично от так труба була, просто оголений кабель. Його друзі, які з ним на футбол сюди бігали, кажуть, шо їх не один раз вже трусило, але, видно, бігали в суху погоду", - припускає чоловік.

Дмитрик припускає, що трубу могли пошкодити навмисне. "У нас є підозра, що сторонні особи хотіли вкрасти ту трубу і, ймовірно, що пошкодили кабель", - пояснив начальник Дрогобицької РЕМ. Електрики заявили поліції, що після скарг місцевих кабель знеструмили, а от підтвердити чи спростувати їхні слова має експертиза . Правоохоронці вже перевіряють цей факт.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції