Дощі та пожежна небезпека. Яка погода буде в Україні протягом наступного тижня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ближче до п’ятниці опади охоплять всі регіони.

Осінь до України прийшла за розкладом. Хоч і почався дощовий період, Укргідрометцентр попереджає, що надзвичайний рівень пожежної небезпеки утримується. Так само, як і нічні заморозки на ґрунті у Північних і Східних областях, йдеться у ТСН.Тиждень.

Загалом, по-осінньому холодно і вітряно буде і тижня прийдешнього. На Півночі і Сході завтра в середньому +15. На Півдні +24. На Заході початок тижня теплий до +20, але з середи похолодає до +12-ти. Задощить трішки на Сході завтра, а в середу ще й на Заході. А от ближче до п’ятниці опади пройдуть в усіх регіонах.

Ну і завтра день осіннього рівнодення. Дні тепер почнуть коротшати. А в народі кажуть: яка погода в цей день, такою буде й осінь. Тішить лише одне – скоро "бабине літо".

Відео Метеозалежність: попри дощовий період, в Україні тримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки

В Україні, хоч і почався дощовий період, Укргідрометцентр попереджає, що надзвичайний рівень пожежної небезпеки утримується. Так само, як і нічні заморозки на ґрунті у північних і східних областях. Загалом, по-осінньому холодно і вітряно буде і прийдешнього тижня.

Метеозалежність: попри дощовий період, в Україні тримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Нагадаємо, останні п'ять років, від початку 2015-го до кінця 2019 року, стануть найгарячішим періодом за всю історію спостережень.

Як змінилась температура на планеті. Інфографіка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції