Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Досі не знайшлася: слідом за фігуранткою "секс-скандалу" з Варченком зникла її мама

Жінка взяла відпустку за власний рахунок і не вийшла на роботу.

Загадкова історія зі студенткою Наталею Бурейко та її листуванням з нібито заступником начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександром Варченком обростає новими таємницями. Дівчина виїхала з гуртожитку зі своїм хлопцем, і її більше не бачили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Третю добу студенти спантеличені і налякані історією Бурейко. Ті, хто її знає, спілкуватися на камеру відмовляються, а поза нею друзі розповідають, що того вечора, коли на її сторінці у Facebook з’явився пост про погрози, вона була у гарному настрої, а близько 21:30 вийшла зі своїм хлопцем, який викликав таксі, і вони вдвох поїхали у невідомому напрямку. Дівчину більше не бачили, на повідомлення друзів вона не відповідає.

ВідеоВтекла разом із власним хлопцем. Нові подробиці скандалу навколо студентки і поліцейського

Дивна секс-історія зі студенткою Наталею Бурейко. У соцмережі якої з'явився пост про домагання від поліцейського і наступного дня зник, обростає новими таємницями. З гуртожитку вона виїхала зі своїм хлопцем і її більше не бачили. 

Втекла разом із власним хлопцем. Нові подробиці скандалу навколо студентки і поліцейського

Наталя Бурейко, 19 років, ще до середи звичайна студентка політеху, яка приїхала навчатися до столиці з Херсонщини. Нині її прізвище фігурує у секс-скандалі. Все почалося з посту на її сторінці в соцмережі: студентка писала про "пекло, в яке перетворилося життя" від листування начебто з впливовим силовиком. Друзі Наталі розглядають це фото і кажуть, що воно зроблене точно не в стінах гуртожитку, а вся історія, певні, кимось добре відрежисована. Дівчина наступного дня вибачається за сказане.

Псевдодомагач Олександр Варченко запевняє, що ні з ким не листувався і хтось таким чином підставляє його дружину, яка працює в новоствореному бюро розслідувань. Здавалось би, історії кінець, але де зараз Наталя? Її друзі кажуть, що телефон Наталі досі відімкнений, вона дзвонить подругам інколи сама і каже лише, що жива-здорова. "З нею все добре. Вона у безпеці. Ніхто ніж біля горла не тримає. Я вчора з нею говорила. Їй страшно, що її шукають", - пояснила подруга.

Селище Чаплинка на Херсонщині, де Наталя виросла – її земляки припускають, що сталося якесь непорозуміння. У школі, де вона навчалася, кажуть, що Наталя – одна з найкращих випускниць. Але є цікава деталь: дівчина без жодної помилки описала свою історію російською, яку у школі ніколи не вивчала. "Я навчала цю дівчинку і впевнена, що вона не могла такого зробити вчинку, який розрекламований на Facebook. Я в цій дівчинці впевнена. Російська мова в нашій школі не вивчається уже дуже-дуже давно, і Наташа російську мову не вивчала. Вивчала українську мову", - запевнила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Рибчук.

Батьки дівчини спілкуватися з журналістами відмовилися. Ще вчора мати дівчини їхала до Києва, але напівдорозі розвернулася і заявила, що донька по телефону їй розповіла, що ні з ким не листувалася, а її сторінку зламали. "Вона в прокуратурі була, подала заяву. Я розумію, що нас використовують, і люди замішані. Я боюся теж. Це зламана сторінка чи використана сторінка – я не знаю. Вона не переписувалася з ним", - стверджує мати студентки Віта Гурейко.

Але у п’ятницю мати в школу, де працює, не прийшла – вона взяла відпустку за власний рахунок. Справу студентки розслідує СБУ віднині під наглядом військової прокуратури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції