Дослідження показали, у скількох українських родинах дружина відповідає за хатню роботу і догляд за дітьми

80% чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми мало часу.

Цієї неділі, 18 червня, святкуватимуть День батька.

Це свято на Міжнародному рівні відзначають у кожну третю неділю червня, йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1". Така традиція у понад 30 країнах світу. І хоча в Україні День батька більше звикли святкувати у вересні, ми залюбки приєднуємося до вітань і святкувань.

Зокрема, журналісти спеціально до цього дня вийшли на вулиці і запитали в українців – хто має бути головним: тато чи мама.

До прикладу, одна із сімей. У Соні та Олексія троє дітей. Знайти няню для цієї команди складно, а тому частина хатніх обов'язків автоматично на татові: 

"З трьома дітьми не допомагати дружині нереально, тобто обов'язково повинна бути допомога. Я не можу собі дозволити сісти і подивитися телевізор, улюблений серіал у той час, коли вона готує…" - розповів чоловік.

ВідеоДо дня батька "Сніданок" провів опитування, хто має бути головним у родині

Одне з останніх досліджень показало, що майже у 70 % українських сімей саме дружина відповідає за хатню роботу та догляд за дітьми. І багатьох така ситуація влаштовує.

Однак не варто мовчати про допомогу ще й тому, що активна участь татусів у вихованні малечі допомагає дітям стати більш впевненими та успішними.

До речі, за результатами опитування компанії "джі-еф-кей", 80% чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми мало часу.

ВідеоПротоієрей Георгій Коваленко розповів про стосунки зі своїми 5 дітьми

Залиште свій коментар