Дослідження психологів: майбутні українці будуть схиблені на грошах

За даними дослідження асоціації практикуючих психологів, на першому місці пріоритетів молоді – зароблені в будь-який спосіб гроші, на другому – друзі, і тільки третє місце займає любов.

Асоціація практикуючих психологів, яка щороку проводить моніторинг проблем, які існують у молодіжному середовищі, та вивчає ціннісні орієнтації підростаючого покоління, стверджує, що наступні покоління українців будуть залежні від грошей.

"Насторожує суха прагматичність нашої молоді. Років п'ять тому на перше місце молодь завжди ставила кохання й почуття, друге місце у рейтингу посідали вірні надійні друзі, і третє – матеріальний достаток, кар'єра. Проте тепер усе помінялося: на першому місці пріоритетів – зароблені в будь-який спосіб гроші, на другому – друзі, і тільки третє місце займає любов", – повідомив голова Асоціації Ігор Корнієнко.

За словами психолога, молодь стала більш прагматичною тому, що в самого суспільства на задній план відійшли морально-етичні цінності.

"Діти і молодь є віддзеркаленням суспільства. Якщо дорослі, для прикладу, можуть критично дивитися жорстокі фільми, то діти сприймають побачене як чисті моделі поведінки і трансформують їх з екрану на себе. Звичайно, вони будуть поводитися, як екранні герої, оскільки в них ще немає ціннісного фільтру", – пояснив психолог.

"А звідси – криміналізація суспільства, де дати комусь в морду – це добра звична справа. Що характерно, діти здебільшого копіюють батьків, тому з цього треба починати: в дітях завжди треба побачити себе", - резюмував він.

Відзначимо, що наразі, за даними соціологічного дослідження, кожній десятій українській родині не вистачає грошей навіть на їжу, а 40% - на одяг чи взуття.

Читайте також:

Третині українців не вистачає грошей на їжу

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

В Україні на кожне робоче місце претендують 9 безробітних

Ціни на продукти харчування в Україні зрівнялися зі світовими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: