Доступне житло для багатодітних сімей

Мінпраці і соціальної політики пропонує уряду ввести з 2008 року безвідсоткове кредитування житла для сімей при народженні третьої дитини.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив міністр праці і соціальної політики України Михайло Папієв.

«Вирішення соціальних проблем не обмежується виплатою одноразової допомоги. Ми пропонуємо їх вирішувати комплексно – вживати заходів для зниження смертності, скорочувати витрати сім`ї на виховання дітей і забезпечення житлом. Зараз ми розробляємо пропозиції щодо забезпечення сімей при народженні третьої дитини безпроцентним кредитом на житло, а при народженні четвертої дитини – пропонуємо поза чергою надавати соціальне житло в розрахунку 17 квадратних метрів на одного члена сім`ї», - сказав Папієв.

За його словами, Мінпраці пропонує передбачити в державному бюджеті на 2008 рік поетапне підвищення мінімальної заробітної плати з 505 до 565 гривень. «Але одночасно з підвищенням соціальних виплат і стипендій необхідно вирішувати проблему підвищення заробітної плати кваліфікованій робочій силі. Інакше ми зіткнемося з дефіцитом трудових ресурсів», - пояснив він.

Чиновник також повідомив, що зараз Мінпраці обговорює з Міністерством фінансів можливість реалізації цих соціальних ініціатив. «Ми з Міністерством фінансів зараз шукаємо додаткові ресурси для здійснення цих пропозицій. Але це можливо за умови політичної стабільності і забезпечення зростання економіки», - наголосив міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: