Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дотерпіти: одеситів обурила реклама, яка закликала не справляти потребу у дворах і скверах

Місцеві і туристи нарікають на брак вбиралень

В Одесі напередодні високого туристичного сезону перейнялися делікатною проблемою – де скористатися туалетом? Дотерпіти до дому, закликає одеситів та гостей міста соціальна реклама. Постери розмістили на вулицях міста. Думки одеситів з цього приводу розділилися – частина із закликом цілком погоджується, решта – обурені формулюванням реклами та скаржаться на нестачу туалетів у туристичному місті, йдеться в ТСН.12.00.

Класичний одеський дворик. Тиша, котики, старі автомобілі та мотузки з білизною. Ідеальне місце для знімань фільму, або просто фотографій для соцмережі. Але для когось цей затишок - лише для того, щоб справити свої потреби.

Боротися з ганебним явищем небайдужі одесити вирішили за допомогою соціальної реклами. І розмістили постери про те, що терпіти - це модно. Кажуть, дбали про чистоту міста та загальну культуру.

«Ми закликаємо людей бути максимально культурними. Ми намагаємося примусити людей задуматись, що все починається з самого себе», - кажуть активісти.

Моду на терпіння сприйняли не всі одесити.

ВідеоОдесити боряться зі стихійними туалетами за допомогою соціальної реклами

В Одесі напередодні високого туристичного сезону перейнялися проблемою, де скористатися туалетом. Дотерпіти до дому закликає соціальна реклама – постери розмістили на вулицях міста. Думки одеситів з цього приводу розділилися: частина із закликом цілком погоджується, решта – обурені формулюванням реклами та скаржаться на нестачу туалетів у туристичному місті.

Одесити боряться зі стихійними туалетами за допомогою соціальної реклами

«Взагалі немає туалетів. Люди ходять, запитують. А ніхто не знає» , - скаржаться місцеві.

Альтернатива громадським вбиральням - туалети в закладах громадського харчування. У кафе та ресторанах не мають права відмовляти не тільки гостям, а й перехожим.

Вбиралень у місті справді бракує, визнають комунальники. Кажуть, є і гроші і програма, але знайти місце для розташування туалету в історичному центрі міста – непросто.

«Було узгоджено місце, встановлено, вийшли місцеві жителі, сказали, щоб переносили. Переставили в інше місце. Виступили проти археологи.  Сказали, що тут два метри під землею можливо бути рештки наших предків», - розповідають комунальники.

Скоро в Одесі працюватимуть три десятки нужників, обіцяють у міськраді. Там планують навіть розробити інтерактивну мапу клозетів! Тож уже наступного року мода на "дотерпіти додому" може минути.

Залиште свій коментар

Вибір редакції