Довгий вигнав з Київради народного депутата Куликова

Це трапилося під час обговорення депутатами Київради питання про діяльність комунального підприємства "Київський зоопарк".

Заступник мера Києва, секретар Київської міської ради Олесь Довгий вигнав із сесійного залу Київради депутата Верховної ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Кирила Куликова.

Це трапилося під час обговорення депутатами Київради питання про діяльність комунального підприємства "Київський зоопарк".

Депутати заслухали доповідь генерального директора Світлани Берзіної і мали намір затвердити її.

Куликов взяв слово й заявив, що має ухвалу суду, яка підтверджує, що Берзіна в 1996 році притягалася до кримінальної відповідальності.

Після цього Довгий заявив, що має офіційний лист із Міністерства внутрішніх справ, що вказує на відсутність у Берзіної притягнення до кримінальної відповідальності.

У відповідь на слова Довгого Куликов устав із президії, де він перебував, і пішов по проходу сесійного залу убік дверей.

Навздогін йому Довгий почав голосно скандувати "ганьба" і плескати в долоні, а потім почав кричати, щоб Куликов пішов із залу й ніколи більше туди не повертався.

"Геть із сесійного залу, щоб не видно було ні вас, ні вашої ноги!" - кричав Довгий.

Після цього він виголосив обвинувальну промову на адресу Куликова, звертаючись до нього вже на "ти".

Зокрема, Довгий закликав Куликова займатися своїми прямими обов'язками й готувати законопроекти в Раді, а не ходити в Киїраду як на роботу. "Геть звідси, до свого роботодавця!", - кричав Довгий.

Він також сказав, що багато депутатів Київради підходили до нього протягом дня й перепитували, що робить Куликов на сесії.

Крім того, Довгий викрикував рекомендації Куликову, щоб той перестав копатися в інтернеті й вишукувати судимості людей, які реально працюють і приносять користь.

Куликов вислухав ці звинувачення, стоячи біля виходу з залу, і намагався щось заперечувати, однак журналісти його слів не чули.

Після цього Куликов різко вийшов у хол під сесійним залом, одягся й пішов разом зі своїми помічниками.

У цей час Довгий у залі почав вибачатися перед депутатами за те, що не стримав свої емоції.

Він зазначив, що не повинен був дозволяти собі таких різких слів, але зробив це тому, що йому було образливо спостерігати, як ображають порядних людей.

Нагадаємо, мер Києва Леонід Черновецький посилив правила допуску посадових осіб на пленарні засідання Київської міської ради.

Про це йдеться в розпорядженні мера від 23 листопада.

Цим розпорядженням Черновецький встановив, що на сесіях Київради і на засіданнях її президії без запрошення мають право бути присутніми Президент, прем'єр-міністр, голова Верховної Ради, депутати Ради і безпосередньо депутати Київради.

У той же час прохід і перебування в сесійній залі інших осіб заборонено.

Читайте також:

Черновецький заборонив приходити в Київраду без його запрошення

Кличко заблокував трибуну Київради

Дзвінок про мінування Київради виявився "липою"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: