Довгий уже написав заяву про відставку

За даними джерел, на наступній сесії Київради Довгий поставить питання про свою відставку. Заяву про звільнення він вже написав.

Секретар Київради Олесь Довгий вже написав заяву про свою відставку.

Як повідомляють джерела, Довгий наступну сесію все-таки проведе й поставить на голосування відповідне питання.

Як пише "Дзеркало тижня", Довгий на цьому тижні був поставлений Банковою в рамки. Результати звірки стенограми засідань міськради з подальшими розпорядженнями показали розбіжності з кількох великих об'єктів, що називається фальсифікацією і може закінчитися кримінальною статтею.

За даними джерел, у списку можливих кандидатур на його крісло залишилися дві — Галина Герега (депутат від ГАК, ставлениця Василя Хмельницького, спонсора Блока Литвина) і Володимир Дейнега (від Партії регіонів). Доти у списку здобувачів фігурували Олексій Рєзніков (Блок Катеринчука), Наталя Новак (Блок Кличка), сам Віталій Кличко, Юрій Дмитрук (БЮТ).

За останньою інформацією, Банкова і Попов схиляються до кандидатури регіонала. Примітно, що саме Дейнега збирав підписи для скликання позачергової сесії.

Серед депутатів Володимир Петрович, який усі ці роки очолював комісію з питань комунальної власності, має відносний авторитет. Стверджують, що його підписів на одіозних рішеннях немає.

Втім, наголошує видання, не слід забувати, що всі ці рішення пройшли зал, де за них голосували регіонали. Зокрема й Дейнега.

Нагадаємо, 18 квітня Олеся Довгого викликають на допит в Управління по боротьбі з організованою злочинністю. У якій справі його викликають, та в якому статусі - підозрюваного чи свідка - невідомо.

Читайте також:

Довгого викликали на допит

Довгий полетів у Швейцарію до Черновецького

Довгому загрожує кримінальна справа за бійку в Київраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: