Довічне позбавлення волі: у Харкові суд виніс вирок вбивці і ґвалтівнику

Довічне позбавлення волі: у  Харкові суд виніс вирок вбивці і ґвалтівнику

УНІАН

Чоловік зґвалтував і вбив пенсіонерку.

У Харкові Червонозаводський районний суд виніс вирок чоловікові, якого звинувачують у зґвалтуванні і вбивстві жінки. До кінця свого життя зловмисник перебуватиме у в'язниці.

Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

"Червонозаводський районний суд м. Харкова визнав чоловіка винним у вбивстві, поєднаному зі зґвалтуванням (п. п. 10, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 5 ст. 152 КК України), та призначив покарання у виді довічного позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Вбивство і зґвалтування жінки сталося у жовтні 2019 року. 62-річний раніше судимий за вбивство та зґвалтування чоловік, залишився наодинці з жінкою похилого віку. Він почав її бити кулаками в обличчя та грудну клітку. Після побиття він зґвалтував потерпілу. Внаслідок отриманих травм жінка померла.

Свою провину підсудний не визнав. Однак доказів, наданих стороною обвинувачення, виявилось достатньо для винесення обвинувального вироку.

Нагадаємо, що одному із сіл Перемишлянської ОТГ Львівської області 31-річний чоловік жорстоко вбив 33-річну співмешканку. Він лупцював її кочергою поки вона не померла.

Новини України: чому діти вбивають власних батьків

Новини України: чому діти вбивають власних батьків

 

Наступна публікація