Довідник толерантності: перша леді презентувала новий просвітницький проєкт

Довідник толерантності: перша леді презентувала новий просвітницький проєкт

Олена Зеленська / Фото: Instagram Олени Зеленської

Він розповідатиме ро правильне спілкування із людьми з інвалідністю та людьми старшого віку.

Перша леді України Олена Зеленська презентувала просвітницький проєкт, який розповідатиме про правильне спілкування із людьми з інвалідністю та людьми старшого віку.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 13 липня. 

Це сталося в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Раніше - родини з дітьми з інвалідністью вже перевірили на доступність аеропорт "Бориспіль". Тоді після відвідин усієї території учасники обговорили, що ще варто покращити на летовищі.

Нині ж Олена Зеленська разом з прем’єром Денисом Шмигалем та міністрами обговорили план подальших заходів з розбудови безбар’єрного простору України. Проєкт передбачає понад 250 ініціатив на два роки. Серед них, зокрема,  доступність громадських будівель і шкільної освіти. Довідник планують випустити в друкованому форматі та розповсюдити в Інтернеті.

Новини України: Олена Зеленська презентувала просвітницький проєкт "Довідник безбар'єнорсті"

Новини України: Олена Зеленська презентувала просвітницький проєкт "Довідник безбар'єнорсті"

"Постійно під час спілкування з різними людьми бачу, що нам весь час важко знайти правильні слова. Це для комунікації дуже важливо. Якщо ми ображаємо, а не поважаємо, то подальша комунікація вже не потрібна. Мені здається, варто було створити такий довідник з безбарְ'єрності, де було б нормальною людською мовою зрозуміло, а також з прикладами розְ'яснено, як спілкуватися, які слова і фрази треба уникати", - каже перша леді. 

Як повідомлялося, дружина глави держави Олена Зеленська хоче на базі Офісу президента створити Офіс першої леді. На зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією Зеленська поскаржилася, що наразі в Україні чин першої леді законодавчо не закріплений.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Образи політикинь і перших леді
Наступна публікація