Дозвольте представитися, TUI!

23 березня в Україні розпочала роботу мережа турагентств TUI.

Якщо ви думаєте, що запорука гарної кар'єри це регулярні тренінги і семінари, то ви маєте рацію лише частково! Найголовніший секрет успішної кар'єри – це хороший відпочинок! А хороший відпочинок, у свою чергу – це гармонія у всьому. Судіть самі: відпочити повинні і ви, і ваша дитина! А потреби у вас різні. Прекрасна половина людства напевно бачить свій відпочинок у хорошому SPA-центрі, мужня половина – в екстремальних розвагах, ну а дітям необхідна казка. Ці, здавалося б, несумісні речі тепер можна поєднати.

23 березня в Україні розпочала роботу мережа турагентств TUI спільно з "Галопом по Европам", в рамках усесвітнього відомого лідера туристичного ринку Європи - компанії TUI.

Мережа "Галоп по Европам", добре знайома українським туристам, представляє новий бренд TUI.

TUI – це в першу чергу завжди висока якість: якість обслуговування, якість організації, якість безпеки. Можете бути упевнені, що ваш відпочинок пройде так, як ви спланували, тому що всі готелі перевірені співробітниками компанії особисто. Фахівці компанії нададуть всю інформацію, яка цікавить вас, врахують побажання і спланують вашу поїздку. Наші гіди вас супроводжуватимуть протягом всього відпочинку і завжди зможуть вирішити виниклі питання. Вам не доведеться хвилюватися про якість послуг, що надаються, тому що компанія TUI співпрацює тільки з готелями, які відповідають європейським стандартам в області якості сервісу і обслуговування, а також приділяють особливу увагу охороні навколишнього середовища. Репутація бренду TUI перевірена часом.

Вас, ймовірно, все ще цікавить питання: як же зробити відпочинок цікавим для всієї родини. Ми про це поклопоталися! У новому сезоні пропонуємо на ваш вибір найкращі готелі і найкращі курорти світу. Фахівці наших агентств підберуть відпочинок з урахуванням усіх ваших побажань. Це може бути динамічний молодіжний або спокійний виважений відпочинок, спеціальні програми SPA і Wellness або розкішний відпочинок а la carte для особливо вимогливих клієнтів. А для найменших туристів цього сезону ми пропонуємо дитячий клуб "Тукан", де ваші діти чудово проведуть час під невсипущим контролем російськомовних вихователів і аніматорів. Повірте, знайомство з символом клубу – привабливим і забавним птахом Туканом – подарує дітям масу позитивних емоцій, а вам дасть можливість реалізувати свою програму відпочинку. До речі, клуб "Тукан" пропонує відпочинок для дітей будь-якого віку.

Ми гарантуємо, що відпочинок відповідатиме усім вашим вимогам. Ми несемо відповідальність за якість вашого відпочинку, тому якщо щось не відповідатиме заявленим вимогам, ми гарантуємо повернення вартості туру. Ми єдина мережа турагентств в Україні, що пропонує систему Money Back Guarantee.

Ваш відпочинок – наша професія. Ми гідні вашої довіри, адже наш девіз – Все Заради Вашої Усмішки!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: