Друг Гонгадзе: Пукач може змінити свої свідчення в суді

Лаврентій Малазонія не унеможливлює появи нових, раніше не відомих фактів, під час судового процесу відносно генерала МВС Олексія Пукача.

Після завершення Генпрокуратурою слідства відносно генерал-лейтенанта міліції Олексія Пукача і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка відносно замовлення і організації вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, під час судового процесу можуть виявитися нові факти.

Про це заявив генпродюсер каналу News ONE і друг покійного Лаврентій Малазонія.

За словами Малазонії, поки рано говорити, коли настане кінець цій справі. "Проте справедливості в ній не було спочатку. Те, що тіло Георгія досі лежить на Оранжерейній, вже не справедливо по відношенню, в першу чергу, до нього самого", - сказав він.

При цьому Малазонія не унеможливлює появи нових, раніше не відомих фактів, під час судового процесу відносно Пукача. "Він може поміняти свої свідчення в суді", - вважає продюсер.

Нагадаємо, кримінальна справа про замовника вбивства журналіста Георгія Гонгадзе закрита у зв'язку зі смертю людини, яка замовила злочин.

Перед цим з'являлася неофіційна інформація про завершення досудового слідства у справі Гонгадзе та про те, що замовником злочину було визнано Юрія Кравченка.

7 вересня завершилося досудове слідство по кримінальній справі по генералу Олексію Пукачу, який обвинувачується у виконанні вбивства журналіста. 15 вересня потерпілі зможуть приступити до ознайомлення з матеріалами досудового слідства.

Читайте також:

Мати Гонгадзе : ГПУ замітає сліди бездіяльності

Офіційно: справа замовника вбивства Гонгадзе закрита через його смерть

Генпрокуратура встановила, хто віддав наказ убити Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: