Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Друг на годину": нову послугу можна замовити в інтернеті за 200 гривень

"Друг на годину": нову послугу можна замовити в інтернеті за 200 гривень

Україною поширюється нова послуга, жодним чином не обумовлена законодавством.

В інтернеті з’явились оголошення з роботою "друга на годину", який вислухає, посидить із замовником у кафе та навіть приїде з букетом квітів, якщо за це заплатять додатково. Журналісти вирішили протестувати, як це працює, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець і дівчина – на перший погляд, звичайні друзі, але насправді з одним нюансом. Час приємної бесіди журналістка купує: із хлопця компанія і хороший настрій, із дівчини 200 грн за годину розмови. 27-річний хлопець каже, що своєї дівчини не має, працює барменом і масажистом, а у вільний час – другом на годину. Він уважно слухає і заспокоює чужі проблеми. На зауваження про те, чи він психолог, відповідає: "Ні, є професії, котрим навчатися не потрібно, воно приходить із досвідом". Про рід занять стверджує, що викликів не бракує. "Дівчина замовила мене на четвер. Я купую квіти завчасно, їду до неї в офіс, заходжу весь такий нафуфирений, красиво вдягнутий. Коли йдемо – оплачує. Вона задоволена, з квітами", - розповів представник нової професії.

Відео В Інтернеті з’явилася робота друга на годину

Він вислухає, посидить із вами в кафе та навіть приїде з букетом квітів – усе за ваш рахунок. Як це працює – далі у сюжеті.

В Інтернеті з’явилася робота друга на годину

Він сходить із вами на корпоратив, просто прогуляється та сфотографується, "щоби деякі по ревнували", але наголошує, що інтим не передбачено. Будь-які посиденьки в кафе – коштом замовника. Психолог Світлана пояснює, що мода на таке явище прийшла до нас із Японії, але якщо там дружать за гроші свідомо, то українці лише розважаються. "Це, можливо, альфонси, аферисти, люди, які хочуть секс стосунків. Хочуть, щоб їх послухали, такі, скажімо, природні психологи", - каже Світлана Арефнія. І додає: "Якщо ти хочеш друга, то ти розумієш, що це – не друг". Нічого ганебного в таких зустрічах адвокат Олександр Дульський не бачить – але наголошує, що людям необхідно тримати свої голови увімкненими. "Ваші правовідносини жодним чином не врегульовані. Це є приватна зустріч. Більше того, на таку зустріч ви, як особа, надали згоду, її ініціювавши", - пояснює він.

А от "друг на годину" для журналістки після її зізнання у справжніх мотивах ввічливо, але швидко йде. "Нічого страшного, щасливо", - каже він, махає рукою в камеру, але від подальшого спілкування відмовляється. Та навіть забуває про зароблені гроші. На телефонний дзвінок з проханням повернутися і забрати, відповідає: "Ну, на картку скинеш. Давай, пока".

Кореспондент ТСН Олена Гущик

Залиште свій коментар

Вибір редакції