Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друг Савченко, який фігурує в справі проти Рубана, перебуває за кордоном

Олег Мезенцев не розуміє, як потрапив до тексту підозри СБУ.

У підозрі СБУ щодо керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана фігурує друг та помічник нардепа Надії Савченко Олег Мезенцев, який брав активну участь у її визволенні з російського полону. У телефонній розмові з ТСН Мезенцев розповів, що про свою "причетність" до справи дізнався зі ЗМІ.

"Я не знаю, навіть нема чого сказати. Я сам дізнався сьогодні з новин. Востаннє бачились (з Рубаном – ред.) в Академії (Національна академія держуправління при президентові України – ред.) – я навчався з його синами, він прийшов на випускний до синів, там востаннє ми і бачились", – розповів Мезенцев.

Випуск в Академії відсвяткували наприкінці лютого. До того, каже Мезенцев, бачились з Рубаном також лише у навчальному закладі і спілкування обмежувалось привітаннями.

Мезенцев каже, що вже не є помічником Савченко – він написав заяву на звільнення і поїхав працювати за кордон, звідки отримав запрошення на роботу. Про те, на якій посаді та у якій країні працює, не уточнює. Зазначає, що до родичів правоохоронці не навідувались. З іншими фігурантами підозри, з якими зазначається в одному рядку, не знайомий.

Крім того, Мезенцев впевнений, що Рубан не причетний до інкримінованих йому злочинів.

"Маячня, маячня, ще раз маячня. Рубан ніколи з собою не возив чогось нелегального. Я досить непогано знаю Рубана. Тим більше, возити міномети в меблях. Військові розуміють, що мінометом ти нічого не зробиш, а стрілецька зброя… Я правда не знаю, на кого це розраховано. Скоріш за все, на емоційних людей, які сприймають все за чисту монету. Але Рубан далеко не така дурна людина, щоб готувати якісь теракти, тим більше замахи на когось. Рубан – переговірник", – стверджує Мезенцев.

Зазначимо, що Мезенцев, як і низка інших діячів, фігурує в підозрі СБУ щодо Володимира Рубана як "співучасник". Інший фігурант справи Валерій Шашкін заперечив свою причетність та назвав її тиском на переговорника.

Нагадаємо, керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали 8 березня на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.   Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю.

Рубан звинувачення відкидає і стверджує, що був лише водієм, а про зброю в авто нічого не знав. Суд ухвалив Рубану запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців без права застави.

ВідеоШевченківський суд обрав запобіжний захід Володимиру Рубану

До 9 травня Володимир Рубан буде сидіти у СІЗО. Військові прокурори запевняють, підозрюваний у підготовці терористичних актів та замаху на перших осіб держави може переховуватися від слідства на території так званої "ДНР". Рубан всі звинувачення відкидає і говорить, що він був лише водієм мікроавтобуса, в якому знайшли арсенал зброї.

Шевченківський суд обрав запобіжний захід Володимиру Рубану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції