Друга хвиля епідемії грипу почнеться після Нового року

На сьогодні в Україні на сезонний грип та ГРВІ хворіє близько 600 тисяч осіб.

Мінохорони здоров'я України прогнозує другу хвилю захворюваності на грип та ГРВІ в Україні на початку - середині січня. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції головний державний санітарний лікар Олександр Біловол.

За його словами, в наразі Україні лабораторно підтверджено 494 випадки захворювання на грип A/H1N1, з них 213 - у померлих.

Також він повідомив, що на сьогодні в Україні на сезонний грип та ГРВІ хворіє близько 600 тисяч осіб. Він зазначив, що епідеміологічний поріг захворюваності перевищений у АР Крим, Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Черкаській областях та у Севастополі. У Києві відзначається наближення до епідеміологічного порогу.

"Те, що на сьогодні задіяні східні і центральні регіони - це говорить про продовження першої хвилі, яка відбувалася у західних регіонах. Це не друга хвиля грипу", - зазначив Біловол.

Він наголосив, що на сьогодні в Україні припинили роботу 2789 загальноосвітніх шкіл, 205 дитячих дошкільних закладів, 28 ПТУ, 43 вищих навчальних заклади.

Нагадаємо, в Україні станом на 16 грудня від початку епідемії грипу та ГРВІ померли 513 людей.

Читайте також:

Свинячий грип допоміг багатьом українцям розбагатіти

У восьми обласних центрах школи закрили на карантин

Рада виділила 608 млн грн на боротьбу з епідемією грипу

ВООЗ вимагає, щоб за смерті від протигрипозної вакцини відповідав уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: