Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відходи переважно використовують для опалення.

У Харкові КП "Комплекс з вивезення побутових відходів" вивозить з дворів житлових будинків викинуті ялинки і утилізує їх на спеціальних пунктах у дробильних установках, повідомляє пресслужба міськради.

З дворів упродовж дня вивозять близько 30 самоскидів з ялинками на чотири спеціальні майданчики. На пункти встановили дробильні установки, які дозволяють переробляти в день 80 куб. м , а це приблизно вагон ялинок. У місті планують переробити 100 тисяч ялинок, відходи з яких використовують для опалення.

Головну львівську ялинку уже розібрали. Її планують розібрати, розрізати, а поті спалити для обігріву приміщень ЛКП ʺЗелений Львівʺ. Крім того, у місті створили мобільні пункти збору новорічних дерев. 

У Житомирі гіляки з головної ялинки подроблять, а відходи використають для обігріву теплень. А стовбур дерева використають для виготовлення дощок, які застосують для ремонту лавок в місті.

В інших містах країни також організували місця, кудт можна здати дерева для утилізації. 

Як повідомлялося раніше, православна церква України закликала не зрізати живі ялинки, а шукати екологічні варіанти. Як альтернативу у церква кажуть прикрашати деревця просто на вулиці або купувати ялинки в горщиках, які можна висадити. Крім того, можна обійтись лише хвойними гілочками удома для запаху, натомість надати перевагу штучній зелені. 

Відео Як правильно утилізувати новорічні ялинки і сосни та де знайти пункти прийому дерев

Тисячі живих ялинок і сосен, виставлених на продаж, так і не стали нікому у пригоді. Комунальні служби починають дерева утилізовувати. Як правильно попрощатися з ялинкою, яка таки виконує свою святкову місію у когось в хаті, де розташовані пункти прийому і як вони працюють - дивіться далі.  

Як правильно утилізувати новорічні ялинки і сосни та де знайти пункти прийому дерев

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції