Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Другий день народження: на Херсонщині дитина випала з 4-го поверху і відбулася подряпинами

Порівняно з тим, що могло бути – у постраждалої, можна сказати, немає травм.

На Херсонщині 5-річна дівчинка випала з  4-го поверху, коли сперлася на москітну сітку. Разом із нею дитина полетіла донизу – на щастя туди, де була трава, а не асфальт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Що з нею сталося – Саша ще до пуття не розуміє. Вона просто визирнула  у вікно, щоб подивитись, хто розмовляє на балконі, сперлася на москітну сітку і з нею випала вниз. Про падіння нагадують невеликі подряпинки і синець на лобі. Мама Саші каже, що вдома були гості, смажили млинці і відчинили на кухні вікно, аби провітрити. Діти гралися, дорослі дивилися телевізор – усе сталося за лічені секунди. Мама почула крик, виглянула і побачила свою дитину вже на землі. "Я підбігла, я дуже кричала, злякалася і взяла її на руки – а цього неможна було робити", - каже Олена Цуркан.

ВідеоНа Херсонщині 5-річна дівчинка випала з четвертого поверху

Визираючи з вікна, вона сперлася на москітну сітку і разом з нею полетіла донизу. Там була трава, а не асфальт - дитина потрапила в лікарню. Як почувається маленька пацієнтка і які її мама зробила для себе висновки - ТСН розповість.  

На Херсонщині 5-річна дівчинка випала з четвертого поверху

Вітчим Саші саме курив на балконі. "Дивлюся – летить. Побачив, що полетіла москітна сітка, не надав цьому значення. Почув хлопок – щось важке впало. Дивлюся – лежить дитина", - розповів Сергій Воробйов. Швидка прибула дуже оперативно, дівчинку доправили до каховської лікарні – там не повірили, що дитина впала з 4-го поверху, бо Саша була при свідомості, розказувала, що  болить, майже не плакала. Згодом малу доправили до обласної лікарні, де зараз найскладніше – вмовити її лежати. "Те, що дитина сидить – це категорично ні! Суворий постільний режим, вітається лежання на животі", - каже лікар.

В обласній лікарні Сашу обстежили, але травм, характерних для падіння з висоти – тобто струсу мозку і забоїв органів черевної порожнини – не виявили. У дівчинки пошкоджені кілька хребців – це компресійний перелом. "Будуть наслідки, проблеми з поперековим відділом хребта. А саме, больовий синдром", - пояснюють медики. Вони переконані, що Саші дуже пощастило, бо наслідки падіння з висоти могли бути значно гіршими. Попри те, що загрози для життя немає, в лікарні Саша проведе щонайменше місяць.

Мама ж тепер боїться відійти від донечки навіть на крок і запевняє, що це урок на все життя. Іншим батькам вона радить невпинно пильнувати свою малечу – навіть вдома, коли здається, що ти поруч. "Якщо ти вважаєш, що вона самостійна, все одно треба дивитися. Просто завжди дивитися і ніколи не залишати без нагляду. Навіть на п’ять хвилин", - каже Олена Цуркан. А день народження її донечка відтепер святкуватиме двічі на рік.

Раніше в липні у Миколаєві 2-річний хлопчик випав з вікна 7-го поверху. За життя дитини борються медики. Дитину врятували сусіди, які миттю викликали швидку. Хлопчика врятувало те, що він впав не на асфальт.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції