Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Другий день протесту АТОвців у Кіровограді: військові очікують "підкріплення"

Демобілізовані військові вимагають розв‘язання земельних питань.

У Кіровограді з вівторка, 9 лютого, триває безстрокова акція протесту демобілізованих учасників Антитерористичної операції, які вимагають звільнення керівництва держгеокадастру в області та розв‘язання земельних питань.

Про те, як минула ніч на центральній площі міста, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Напередодні імпровізованої ночівлі у центрі міста – на площі Героїв Майдану - протестувальники встановили намет, біля якого чергували кілька десятків бійців.

"Ніч у таборі мітингувальників минула спокійно. У наметі сьогодні чергувала Новомиргородська ветеранська організація, яка власне і виступила організатором цього протесту. Військові поступово обживаються на центральній площі Кіровограда. У наметі є буржуйка. Городяни приносять теплі речі і дрова, а волонтери вже організували гаряче харчування. Протестувальники кажуть, що вони тут точно не на один день", - передає кореспондент ТСН Олена Шворак.

За словами демобілізованих учасників мітингу, акція триватиме три-чотири дні. Військові вимагають, аби до них приїхала очільниця держгеокадастру в області Марія Соловйова та пояснила, чому демобілізовані військові не отримали обіцяні їм земельні ділянки.

Уранці біля намету очікують на інших протестувальників.  Сьогодні, 10 лютого, очікують, що приїдуть делегації і з кількох районів, які не брали участі в пікеті вчора.

Вже після їхнього приїзду АТОвці-протестувальники вирішуватимуть, у який спосіб доводитимуть свою позицію владі. 

Відео Кілька десятків мобілізованих бійців АТО провели цю ніч на центральній площі Кіровограда

Нагадаємо, що військові пікетують приміщення облдержадміністрації та держгеокадастру в області через неможливість отримати обіцяну землю.

Військові місяцями намагаються оформити земельні ділянки для ведення селянського господарства та будівництва житла – і все марно. Лише десята частина змогли отримати бажані наділи. Бійці звинувачують посадовців держгеокадастру у корупції і вимагають відставки керівництва цієї структури в області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції