Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Другий день синоду в Константинополі: Україна в центрі уваги

Питання будуть обговорювати і в четвер.

Екзархи, котрі в Україні місяць вивчали ситуацію перед створенням Помісної церкви, звітували перед синодом Вселенського патріархату. Архієреї збиратимуться і в четвер, коли може бути схвалене рішення щодо майбутнього православних українців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сьогоднішнє засідання синоду затяглося до пізнього вечора. Точно відомо, що українське питання обговорювалося, однак ані найменшого натяку на якісь рішення від патріархії немає. Прес-центр Вселенського патріархату просить дочекатися офіційного повідомлення у четвер, коли синод за планом має завершити свою роботу.

За словами владики Даниїла, архієпископа Памфілійського, екзарха Констатинополя в Україні, церкви в Україні вже готові до об’єднання та співпраці. Натомість член священного синоду Вселенського патріархату митрополит Австрії і екзарх Угорщини Арсеніос ухилився від відповіді про можливість надання томосу вже на цьому синоді. "Рішення буде ухвалене, коли настане час", - сказав він.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

ВідеоВселенський патріархат готується оголосити рішення щодо автокефалії української церкви

Архієреї, які в Україні місяць вивчали ситуацію щодо Помісної церкви, готові звітувати перед Синодом Вселенського патріархату. Він розпочався напередодні, триватиме ще сьогодні і завтра, і на ньому має визначитись доля української церкви. Про шанси на автокефалію - у сюжеті ТСН. 

Вселенський патріархат готується оголосити рішення щодо автокефалії української церкви

Залиште свій коментар

Вибір редакції