Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наступного разу це явище можна буде спостерігати лише через сім років.

Нині Місяць не просто максимально наблизився до Землі, а ще й у повні. Таке поєднання називають Супермісяцем. Він буває нечасто - приміром, наступне буде лише через сім років, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У столичній обсерваторії цього явища не спостерігатимуть - бережуть чутливу техніку, бо такого яскравого свічення, як сьогодні, оптика не витримає. Натомість астроном Анатолій Казанцев місячний феномен пояснює на схемі.

"Три явища: максимальна витягнутість його орбіти, він поблизу свого перигея і ще він у повній фазі - оце дійсно він яскравий, його добре видно", – каже він.

Перигей -  це точка найменшої відстані до Землі і вона відчутна. Ці сили можуть діяти на людей.

"Місяць вашу голову притягує з трошки-трошки більшою силою, ніж ваше тіло. Формально Місяць хоче відірвати вашу голову від тулуба, але ця сила настільки дрібна, що непомітно", – каже астроном.

Про відсутність відчутного впливу Супермісяця на людей говорять і лікарі.

"Людина постійно втомлена, постійні стреси, але виправдання вона собі шукає. Основна причина цих проблем – це те, що люди в них вірять", – запевняє лікар-кардіолог Євген Поярков.

Він радить, якщо знаєте про проблеми зі здоров'ям, дотримуйтеся лікування. Якщо ні і все ж щось відчули, про всяк випадок сходіть на обстеження. І не пити не лише алкоголь: "Каву потрібно обмежити хоча б однією чашкою на день, максимум дві. Фізичні активності. Те, що називають кардіоактивність – біг, плавання, теніс, фітнес".

А от астролог радить звернути увагу на душевне здоров'я.

"Загострюється дуже багато духовних, душевних кризових ситуацій, людина може впасти в депресію, дуже страждає своїм психологічним станом, більш нервовим, роздратованим, може навіть без приводу проявляти невмотивовану агресію", – каже астролог Лілія Атаманенко.

Емоції радить контролювати, а будь-які випробування сприймати з вдячністю. А ще це сприятливий період, аби відмовитися від шкідливих звичок, змінити ставлення до себе і довколишніх - за сім років можна стати іншою людиною.

Наступного разу нагода розглянути Супермісяць випаде аж у 2026-у році. А потім - у 2052-у.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

ВідеоСупермісяць: як рідкісне астрологічне явище впливає на стан вашого здоров'я

Нині Місяць не просто максимально наблизився до Землі, а ще й у повні. Таке поєднання називають Супермісяцем. Наступного разу спостерігати таке можна буде 24 грудня 2016 року. Які сюрпризи підготував Супермісяць – далі у сюжеті.

Супермісяць: як рідкісне астрологічне явище впливає на стан вашого здоров'я

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції