Другий тур місцевих виборів шокує спостерігачів наднизькою явкою

15 листопада в українських містах повторно обирають голів міськрад.

Виборці не поспішають голосувати

Виборці не поспішають голосувати / © УНІАН

Станом на 12:00 на виборчих дільницях різних міст України, де 15 листопада відбувається другий тур місцевих виборів, неявка громадян б'є рекорди.

У столиці після чотирьох годин із початку волевиявлення середня явка складає лише 9,1% виборців.

Про це повідомляють у КМДА, передає УНІАН.

Наразі найбільший відсоток виборців (10% ) зафіксований в Оболонському районі, найменший (8,1%) – у Печерському.

У Чернівцях станом на 12.00 явка виборців на дільниці становила близько 10%, відповідно до інформації місцевої організації Комітету виборців України із посиланням на дані районних у місті Чернівці ТВК.

У Чернігові явка виборців на 12 годину була трохи вищою - 18,04%, повідомили у міській раді.

Станом на 12:00 проголосував 39 тисяч 631 виборець.

Зауважимо, що загалом до списків виборців було включено понад 220 тис. громадян.

У Черкасах на 12.00 зафіксували явку у 12%, повідомили у Черкаській облдержадміністрації.

У Черкасах експерти не очікують високої явки містян на другий тур виборів міського голови. 

Однак, на думку голови обласної організації Комітету виборців України Максима Михлика, низька явка виборців була очікуваною.

Трохи вищою виявилася явка у Сумах - 12,5 %.

Станом на 12:00 на виборчих дільницях Львова явка становить 9%, повідомили у місцевій організації "КВУ".

В організації зауважили, що найактивніше голосують у центральній частині міста.

У львівському представництві організації ОПОРА повідомили, що наразі спостерігачі фіксують рекордно низьку явку виборців, і  "члени ДВК відверто нудьгують".

У Хмельницькому ситуація із явкою виборців ще плачевніша.

Станом на 12.00 проголосували лише 7% мешканців міста.

У Житомирі станом на 12:00 явка виборців теж не перевалила за 10%.

За чотири години роботи виборчих дільниць проголосували близько 6,9% громадян, що становить близько 14 тисяч 347 осіб, повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у Черкасах були зафіксовані перші порушення під час виборів.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie