Другий тур виборів: де найбільше у день "тиші" поліція зафіксувала порушень

Другий тур виборів: де найбільше у день "тиші" поліція зафіксувала порушень

Фото: УНІАН

Найбільше порушень стосується незаконної агітації.

Сьогодні, 22 листопада, проводиться повторне голосування на виборах голів 11 міст та депутатів 47 місцевих рад. Упродовж минулої доби у день "тиші" до поліції надійшло понад 60 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу.

Про це повідомляє Нацполіція.

Найбільше порушень виявлено у  Дніпропетровській (27), Миколаївській (9), Львівській (7),  Донецькій та Запорізькій (по 5) областях. Ще чотири  правопорушення виявлено у Черкаській області, по два у Закарпатській і  Полтавській областях та  один факт порушення виборчого процесу встановлено у Рівненській  області.

Зазначені повідомлення стосувалися: незаконної агітації – 42, підкупу виборців – 14, порушення ведення реєстру виборців – 4 та шахрайства – 1.

Поліцейські склали  два адміністративні протоколи за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації) КУпАП у Дніпропетровській та Львівській областях.

До ЄРДР унесено відомості щодо трьох кримінальних проваджень за ч. 2 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України у Донецькій, Запорізькій областях та місті Черкаси.

Фото: Національна поліція України

Загалом з початку виборчого процесу до поліції надійшло 16 728 заяв та повідомлень щодо порушень виборчого процесу. Розпочато 1 161 кримінальне провадження та складено 2 433  адміністративні протоколи. 

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, о 08:00 в 11 великих містах розпочався другий тур голосування за мерів. 

11 українських міст готуються до другого туру місцевих виборів

11 українських міст готуються до другого туру місцевих виборів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація