Другий тур виборів мерів триває у штатному режимі - ЦВК

Другий тур виборів мерів триває у штатному режимі - ЦВК

Фото: УНІАН

Серйозних системних порушень поки що не зафіксовано, зауважують у Центрвиборчкомі.

У неділю, 22 листопада, 1 648 виборчих дільниць в дев'яти регіонах України, де відбувається повторне голосування з виборів міських голів, відкрились вчасно. Із запізненням відкрилась одна виборча дільниця у Полтаві (№531254).

Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

"Серйозних системних порушень, які потенційно можуть вплинути на результати волевиявлення виборців, станом на 9:30 не зафіксовано. Голосування триває у штатному режимі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, члени ДВК, зокрема, контролюють дотримання виборцями протиепідемічних заходів.

Повторне голосування з виборів міського голови відбувається в 11 містах України: Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Словʼянську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Дрогобичі (Львівська область), Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Черкасах. Загалом у цьому голосуванні зможуть взяти участь орієнтовно понад 2 млн 754,1 тис. виборців.

Сьогодні у 15 регіонах також відбувається повторне голосування з виборів депутатів 47 місцевих рад у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч.

Нагадаємо, у Полтаві у день проведення другого туру виборів зафіксували кілька випадків, коли на мобільні телефони членів дільничних виборчих комісій надходили SMS з вимогою не йти на вибори. Усі абоненти отримали повідомлення на телефон о 7:31. 

11 українських міст готуються до другого туру місцевих виборів

11 українських міст готуються до другого туру місцевих виборів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація