Дружина Балоги відмовилася від Мукачівського замку

Дружини Балоги та Петьовки відмовилися від оренди Мукачівського замку.

Дружина Віктора Балоги відмовилася від оренди Мукачівського замку.

Вона разом з дружиною Петьовки (двоюрідного брата Балоги, екс-мера Мукачева, одного із засновників "Барви") - засновники ТзОВ "Високий замок", яке взяло в оренду на 46 років приміщення Мукачівського замку "Паланок".

Заяву про відмову від оренди засновники надіслали на на адресу міської ради Мукачевого та голови міста Золтана Ленд’єла.

"З прикрістю мусимо повідомити Вас, що через обставини, які склалися після нашої перемоги у відкритому і прозорому конкурсі на оренду окремих приміщень замку "Паланок" із тим, щоб відреставрувати їх і збудувати туристично-готельний комплекс зі створенням більше 45 робочих місць, мусимо відмовитися від орендних відносин", - йдеться у заяві.

"Справа в тому, що київські високопосадовці, народні депутати від певних політичних сил, зокрема, нардеп Геннадій Москаль, віце-прем’єр Микола Томенко, міністр МВС Юрій Луценко та інші підняли великий галас щодо конкурсу на оренду окремих приміщень замку "Паланок", паплюжать міську владу Мукачевого і нас особисто, завдають великої шкоди інвестиційній привабливості Мукачева, влаштували справжній інформаційний терор. Переслідуючи свої вузькопартійні інтереси й прагнучи нашкодити своїм політичним опонентам, вони не зупиняються перед тим, щоб завдати шкоди загальнодержавним інтересам. Перевірка прокуратурою, ініційована Кабінетом міністрів України, не знайшла жодних порушень законодавства при проведенні конкурсу і його результати не були оскаржені в судовому порядку.

Нагнітання політичної ситуації довкола цього проекту унеможливлює нашу подальшу роботу по реконструкції і будівництву в замку Паланок", - сказано в листі.

У зв’язку з відмовою засновників ТзОВ "Високий замок" орендувати окремі приміщення замку Паланок міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл звернувся з листом до Кабінету міністрів та народних депутатів. Він пише, що Мукачівській міській раді доведеться задовольнити заяву "Високого замку" і оголосити новий конкурс.

9 жовтня 2008 року Мукачівської міської ради ухвалили рішення віддати приміщення Мукачівського замку "Паланок" (пам'ятка архітектури ХІV-ХVІІІ століття) у довгострокову оренду Товариству з обмеженою відповідальністю "Високий замок", зареєстрованому в Мукачевому. Цьому підприємству дісталися приміщення в замку загальною площею 2 300 м. кв. на період з 2010 до 2056 року. Вартість оренди за весь період - 10 млн. грн.. (30 800 грн. щомісяця).

Читайте також:

Генпрокуратура візьметься за Мукачівський замок

Мукачівський замок віддали в оренду єдиному учаснику конкурсу

На Закарпатті продають замок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: