Дружина Балоги знову претендує на замок Паланок

Участь у конкурсі на замок Паланок знову братимуть родичі Балоги.

Мукачівський замок "Паланок" знову виставлений на конкурс, участь у якому візьмуть родичі голови Секретаріату президента Віктора Балоги, які раніше відмовилася від оренди після скандалу.

Конкурс відбудеться 5 березня. Серед головних претендентів на відомий замок знову фігуруватиме ТОВ "Високий замок", засновниками якого є дружина голови Секретаріату – Оксана Балога та дружина двоюрідного брата Балоги Василя Петьовки – Марина Петьовка.

Також серед претендентів ПП "Маєток Скоропадських".
Депутат Мукачівської міськради від фракції "НУ-НС" Ігор Бугайский, який був членом минулої конкурсної комісії, заявив, що не бачить ніяких причин для відмови компанії, що належить родичам Балоги, у повторній участі в конкурсі.
"Ми ж не були проти оренди замка саме цією фірмою, вона сама відмовилася, і причини відмови — у скандалі, викликаному виключно політичними причинами", — пояснив Бугайський.

Раніше "Високий замок" уже був орендарем замка і збирався перетворити культурно-історичний об'єкт у готель. Цим планам перешкодив депутат від групи "Народна самооборона" Геннадій Москаль. Він заявив, що рішення про передачу в оренду замка є незаконним, і звернувся до Генеральної прокуратури. Москаль стверджував, що при проведенні інвестконкурсу кількість імовірних учасників була штучно скорочена до одного.

Дружина глави секретаріату президента Оксана Балога назвала заяви Москаля "інформаційним терором" і привселюдно відмовилася від проекту.

Читайте також:
Дружина Балоги відмовилася від Мукачівського замку
ЗМІ: Балога орендував військовий аеропорт
Хто влаштував пожежу на курорті: Ющенко чи Балога?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: