Дружина Черновецького: якби не мій тато, Льоня був би алкоголіком та валявся у канаві

Відповідаючи на питання про чутки, що мовляв у мера є коханка, Айвазова сказала: "Льоня мені сказав, що це все маячня - про "красуню-секретарку".

Дружина мера Києва Леоніда Черновецького Аліна Айвазова заявляє, що подала на розлучення, щоб привернути увагу до її чоловіка. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Сегодня".

"Я подала позов, щоб привернути увагу публіки й підняти рейтинг свого чоловіка. Але саме головне, я хочу підняти рейтинг всіх жінок", - заявила вона.

Відповідаючи на питання про чутки, що мовляв у мера є коханка, Айвазова сказала: "Льоня мені сказав, що це все маячня - про " красуню-секретарку", з якою він нібито кудись літав. Він нікуди ні з ким не літав. І все життя він любив мене, а я любила його".

"Льоня мені подзвонив і лише сказав, що дуже мене любить. Він дуже весь цей час хвилювався, як і наші діти, коли дізнались про позов. Кажуть: "Мама, ну ти можеш заспокоїтися?". А я їм кажу: "Ну як я можу заспокоїтися, якщо ваш тато увесь час пише листи якимось жінкам, комусь допомагає?". Я ж теж жива жінка. Діти в підсумку нас і помирили", - розповіла вона.

За словами Айвазової, її батько був проти їх шлюбу з Черновецьким настільки, що в нього навіть стався інфаркт. Проте він зробив їм шикарне весілля на 400 осіб, допомагав, коли подружжя переїхало в Київ, коли були маленькі діти і Айвазова ще не працювала.

"Мій тато був дуже багатою людиною. У нього були цілі фабрики й ательє з пошиття взуття, ювелірні майстерні, антикваріат. Він закуповував верстати, брав під оренду приміщення, малював ескізи для ювелірки…Він випускав кроссівки, спортивні костюми Adidas, у яких ходив весь Союз. І це було ще в 70-і роки. Я з дитинства в перлах і діамантах ", - розповіла вона.

Дружина Черновецького у той же час зазначила, що росла в суворих умовах, і в її родині "були традиції".

"А Льоня, якого виховувала одна мама-сибірячка, дуже гарна жінка з дуже важкою долею, царство їй небесне, котру у 13 років практично зґвалтували, мріяв про велику міцну гарну родину. Він її одержав. Так, тато допомагав. Але де б Льоня зараз був, якби не тато і я?!! Він би точно став би алкоголіком і в якійсь канаві валявся", - вважає Айвазова.

"У нього ще з 6 класу проблеми з алкоголем. Так, він відбувся завдяки татові. Це правда, так і напишіть. Тато допоміг Льоні поступити в аспірантуру - домовився зі своїм знайомим професором, щоб він редагував його дисертацію. Ні, Льоня писав її сам, 1,5 року, ночами", - додала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дружина Черновецького передумала розлучатися. Ще раніше ЗМІ повідомляли, що причиною її бажання розірвати шлюб є вагітна коханка Леоніда Черновецького.

Читайте також:

Черновецький снідає гречкою, а вечеряє в елітному ресторані

Сусіди Черновецького в Ізраїлі розповіли, що він живе окремо від дружини

Дружина Черновецького подала на розлучення

Черновецький відхрестився від ізраїльського громадянства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: