Дружина глави департаменту Нацполіції має машини у 15 разів дорожчі за сукупний дохід родини

Жінка Віталія Глуховері не має жодного офіційного доходу.

Майно Віталія Глуховері_4
Наші гроші
Подружжя, згідно декларації, жило лише на зарплату чоловіка
Журналісти видання "Наші гроші" виявили у дружини нинішнього глави Департаменту боротьби з торгівлею людьми Національної поліції України Віталія Глуховері дорогі авто, вартість яких значно перевищує задекларований дохід родини.

Глуховеря, перебуваючи у 2014 році на посту начальника ГУ МВС України у Дніпропетровській області, подав декларацію. Згідно з документом, за весь 2014 рік його дохід склав 112 тис. грн – вся сума є зарплатою поліцейського чиновника. Жодного доходу члени родини Глуховері, згідно з декларацією, не мали, також були відсутніми у документі будь-яка нерухомість та рахунки в банку. Глуховеря мав у власності лише земельну ділянку 1,1 га. А у власності дружини значився автомобіль Toyota Land Cruiser з двигуном на 4,5 л 2014 року випуску.

Водночас, повідомляють журналісти, у витягу з Єдиного державного реєстру МВС, ця автівка була зареєстрована дружиною чиновника Катериною Галайдич у квітні 2014 р. У жовтні того року така автівка коштувала близько $ 37 тис, тобто за відповідним курсом того часу вона могла коштувати щонайменше 1 млн грн.

За рік, вже у квітні 2015 року, Катерина Галайдич зареєструвала ще одну автівку – кросовер Mazda СX-5, рік випуску 2014. Станом на початок 2015 така автівка коштувала близько $ 37 тис., що з урахуванням курсу тоді складало близько 850 тис грн. На самого Глуховерю жодних автівок у МВС не зареєстровано.

У 2015 році Галайдич придбала ще й будиночок розміром 51 кв. м – за 20 км від Дніпропетровська неподалік від природного заповідника "Дніпровсько-Орільський". Жодним бізнесом подружжя не володіло.

Майно Віталія Глуховері_2
Наші гроші
Цей будинок придбала Катерина Галайдич не маючи офіційного доходу

Журналісти дослідили і власність сина глави Департаменту боротьби з торгівлею людьми – прокурора Красногвардійського району у Дніпропетровську Олександра Глуховері та його дружини.

Олександр згідно з декларацією за 2014 рік мав дохід у 303 тис. грн, з яких 91 тис – зарплатня, а решта – отримана від продажу майна. Дружина Олександра Маріам Глуховеря мала найбільший заробіток з усієї родини, отриманий від підприємницької діяльності, - 626 тис. грн. Бізнес дружини пов'язаний, згідно з офіційним даними, з орендою чи експлуатацією майна.

У родини Глуховері-молодшого є авто Toyota Camry 2,5 л 2014 року вартістю близько півмільйона гривень, зареєстроване на дружину. Олексадр Глуховеря володіє квартирою на 62,5 кв. м у центрі Дніпропетровська неподалік набережної Дніпра, яку було придбано всього за 49 тис. грн.

Також Олександр Глуховеря у 2007-2009 р. був оформлений як ФОП із КВЕДом "рекламна діяльність" і прописаний за адресою Комсомольська, 25. Тут розташований елітний ЖК "Первозванівський". За даними реєстру нерухомості йдеться про квартиру на 169,8 кв. м, з 2002 р. вона належить Світлані Глуховері.

Майно Віталія Глуховері_3
Наші гроші
Квартира у цьому будинку площею 169,8 кв м зареєстрована на Світлану Глуховерю

За декларацією, Маріам Глуховеря також володіє двома квартирами площею 104,9 і 165 кв. м та іншим нерухомим майном площею 116,4 кв. м. На неї записана квартира розміром 163,4 кв. м по вулиці Гусенка, 17 у ЖК "Феодосійський" у центрі Дніпропетровська. Квартира була оформлена через договір дарування від 2013 року. Попереднім власником значиться Дмитро Мясник.

Майно Віталія Глуховері_1
Наші гроші
Квартирою у цьому будинку володіє дружина Груховері-молодшого. Отримана квартира у подарунок

Щодо нежитлових приміщень, в червні 2014 року на Маріам Глуховерю було записане приміщення по вулиці Ливарній, 15, у Дніпропетровську біля набережної.

Нещодавно під підозру у корупції підпав військовий прокурор АТО Костянтин Кулик. У його колишньої співмешканки журналісти виявили дороге авто, яке, згідно даним про офіційні доходи, жінка не могла собі дозволити. Подробиці у відео:

ВідеоВійськового прокурора зони АТО Костянтина Кулика підозрюють у корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: