Дружина глави ВСУ Онопенка готова віддати борг доньки

Дружина Онопенка просить у триденний термін повідомити її про спосіб, яким вона зможе повернути зазначену суму.

 Лариса Онопенко, дружина голови Верховного суду України Василя Онопенка, 11 лютого написала лист на ім`я Валерія Ксендзенка, в якому заявляє про готовність віддати йому борг доньки Ірини.

Як відомо, 1 лютого Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно молодшої доньки Онопенка – Ірини. Вона та її чоловік підозрюються в тому, що вони не повернули позичені 300 тисяч доларів, частина з яких нібито потрібна Василю Онопенку "для вирішення якогось питання".

"Я, Онопенко Лариса Георгіївна ..., мати Онопенко Ірини Василівни, яка є стороною (позичальником) за договором позики, укладеним між нею і Вами 15 травня 2008 року в Києві, згідно зі статтею 528 Цивільного кодексу України висловлюю готовність сплатити Вам суму заборгованості за зазначеним договором, заявлену Вами в позові, пред`явленому в Печерський районний суд м. Києва 27 січня 2011 року, у розмірі 512 395,49 (п`ятсот дванадцять тисяч триста дев`яносто п`ять гривень 49 копійок) гривень, зокрема: 1) заборгованість за договором в сумі 396 тисяч 290,00 гривень, 2) збитки у зв`язку з інфляційними процесами — 90 тисяч 697,32 грівень, 3) три відсотки річних від простроченої суми – 25 тисяч 408,17 грівень", – говориться в листі.

У листі Онопенко також просить у триденний термін повідомити її про спосіб, яким вона зможе повернути зазначену суму. Сума позики за укладеним у травні договором становить 252,5 тис. грн.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2010 року було затримано колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, чоловіка другої доньки голови ВСУ - Лади.

Сам Онопенко днями висловив надію, що його сім'ю врятує президент Віктор Янукович.

Читайте також:

Онопенко не бачить підстав для свого звільнення

Генпрокуратура не має претензій до голови Верховного суду

Генпрокуратура провела обшук у будинку голови Верховного суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: