Дружина Кравченка має докази непричетності чоловіка до смерті Гонгадзе

Родина Кравченка має намір вимагати нового розслідування у справі смерті Гонгадзе і готова надати слідству нові факти.

Дружина екс-голови МВС Юрія Кравченка, якого слідство назвало єдиним замовником вбивства Георгія Гонгадзе, упевнена в невинності свого чоловіка і обіцяє надати слідству доказ цього.

Про це заявила дружина покійного генерала Тетяна Кравченко. За її словами, родина Кравченка має намір вимагати нового розслідування у цій справі. Так, рідні покійного генерала будуть наполягати на тому, щоб матеріали, які доводять причетність Кравченка до загибелі Георгія Гонгадзе, були виділені в окрему кримінальну справу.

"Ми хочемо, щоб Генпрокуратура провела повноцінне розслідування. Після чого нехай суд вирішить, чи винен мій чоловік чи ні. Причому - у відкритому засіданні. Поки я тільки усно повідомила про своє бажання. Але найближчим часом привезу в Генпрокуратуру офіційне прохання", - повідомила Тетяна Кравченко.

Вона переконана, що її чоловік не винен. "Я впевнена в невинності мого чоловіка. І не дам на розтерзання його чесне ім'я. Тим більше, що єдиним доказом причетності чоловіка до смерті журналіста є свідчення екс-генерала Олексія Пукача. А цього явно недостатньо для обвинувачення. Я ж готова надати слідству факти, які повністю знімуть підозри з мого чоловіка", - запевнила дружина покійного екс-глави МВС.

При цьому про які саме факти йде мова, Тетяна Кравченко відмовилася уточнити.

"Якщо вона принесе цю заяву, то слідчий ГПУ, який веде цю справу, розгляне її і прийме рішення: або відмовити, або задовольнити клопотання", - сказали в ГПУ. У свою чергу адвокат Едуард Багіров вважає, якщо клопотання дружини Кравченко буде прийнято, то в такому випадку вся справа Гонгадзе "по суті, буде розвалена". Тому, за його словами, ГПУ, швидше за все, на це не піде.

Нагадаємо, 14 вересня Генпрокуратура України назвала замовником вбивства Георгія Гонгадзе колишнього главу МВС України Юрія Кравченка. Слідство встановило, що генерал-лейтенант міліції Олексій Пукач отримав наказ убити журналіста від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. Глава прес-служби ГПУ Юрій Бойченко повідомив, що справа по замовнику вбивства Гонгадзе закрито у зв'язку зі смертю обвинуваченого.

Читайте також:

Сім'я Кравченка наполягає, щоб суд виніс рішення, винен він чи ні

Помер ще один генерал, який розслідував справу Гонгадзе

Екс-начальник Пукача не вірить, що вбити Гонгадзе вирішив Кравченко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: