Дружина Луценка: до чоловіка в СІЗО не пускають лікарів

Ірина Луценко заявила, що стан здоров’я її чоловіка значно погіршився, але слідчий відмовляє екс-міністру в наданні медичної допомоги.

Слідчий Генпрокуратури Сергій Войченко, який очолює слідчу групу з розслідування кримінальної справи проти лідера "Народної самооборони" Юрія Луценка, відмовляється допустити до нього лікарів. Про це заявила дружина екс-глави МВС Ірина Луценко.

Вона зазначила, що 4-місячне перебування у СІЗО вплинуло на здоров’я її чоловіка: "Юра ніколи на жалівся, лише інколи звертав увагу на якісь незручності. Але зараз стан його здоров’я погіршився і це видно з першого погляду".

Ірина Луценко повідомила, що зверталася до однієї з клінік, описала симптоми погіршення здоров'я Юрія Луценка, і лікарі порадили їй зробити розгорнуті аналізи крові, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Забір крові відбувся у СІЗО. Результати аналізів підтвердили, що в організмі мого чоловіка відбувається певний запалювальний процес у достатньо серйозній динаміці. Пізніше начальник медчастини СІЗО особисто провів медичне обстеження і підтвердив, що мій чоловік має серйозні проблеми зі здоров’ям", - наголосила дружина опозиціонера.

Вона зазначила, що для повного з'ясування причини погіршення здоров'я Юрія Луценка необхідно проведення додаткових медичних обстежень і отримання кваліфікованої консультації лікаря, що неможливо здійснити силами і засобами медичної частини СІЗО.

Для отримання дозволу на допуск лікаря в слідчий ізолятор Ірина Луценко подала всі необхідні документи слідчому Сергію Войченку, який одноосібно вирішує подібні питання. "Але, незважаючи на результати аналізів крові та висновки начмеду СІЗО, слідчий без обґрунтування причин відмовив моєму чоловікові у консультації лікаря", - наголосила вона.

За її словами, Анатолію Макаренку, який також знаходиться у СІЗО і має серйозні проблеми зі здоров'ям, слідчі також відмовили у наданні незалежної медичної допомоги через нібито неналежне оформлення запиту.

Вона також додала, що Луценко у п’ятницю ознайомиться із 46-м томом кримінальної справи і йому залишиться прочитати останній, "таємний" том, в якому містяться відомості про державну таємницю. Луценко планує завершити читання всієї справи на початку наступного тижня.

Як відомо, Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і наразі перебуває у Лук’янівському СІЗО. Найближчим часом має відбутися чергове засідання Апеляційного суду, на якому буде визначена подальша доля Луценка.

Нагадаємо, Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі, за трьома епізодами.

Читайте також:

Луценко в СІЗО вчить в'язнів української і скаржиться на тещу

Луценка посадили, бо він на повістках писав "Могильов - дурень"

Корнійчук: по ночах в'язні залякують Луценка криками "Дайте за нього потриматися!"

Луценко в СІЗО вигадує політичні анекдоти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: