Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Луценка назвала Ющенка боягузом, зрадником і брехуном

Ірина Луценко розповіла, що написала Ющенку образливе вітання з Новим роком, а він чомусь не відповів.

Дружина колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина написала і відправила лист колишньому президентові Віктору Ющенку, у якому звинуватила його в брехні, зрадництві і боягузтві.

"Я не сплю вже багато ночей, і одного разу написала лист Ющенку", - розповіла вона.

Свій лист Ірина Луценко оформила як саркастичне привітання з Новим роком.

"Хочу, щоб ви знали: ці свята ви зустрінете в сім'ї, і ця сім'я буде єдиною, яка вас любить. Інші сім'ї країни, які стояли за вас на Майдані і які дали вам владу 2004 року, проклинатимуть вас. А моя сім'я - у першу чергу. Як найбільшого брехуна, зрадника і боягуза. Як найбільшу помилку українського народу. Тому що ви зрадили не тільки мого чоловіка, але й весь народ. Я бажаю прожити вам весь наступний рік із цими думками", - пише вона.

Зі слів дружини Луценка, Ющенко на лист не відповідав.

Нагадаємо, 27 грудня Печерський районний суд Києва заарештував колишнього міністра внутрішніх справ, лідера громадського руху "Народна Самооборона" Юрія Луценка на строк до 27 лютого.

Суд прийняв це рішення в рамках кримінальної справи з обвинувачення Луценка за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великому розмірі або організованою групою) і частиною 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) - справи про незаконне нарахування водієві Луценка пенсії.

Відзначимо також, що Юрій Луценко ще у 2008 році зняв у своєму кабінеті портрет Віктора Ющенка, оскільки, за його словами, які були надруковані у всіх ЗМІ, ще тоді розчарувався в його моральних якостях.

Читайте також:

Дружина Луценка в суді вдарила охоронця

Колесніков і Тихонов зраділи арешту Луценка і назвали його дружину "дурою"

Луценко сидить в СІЗО без води і під постійним відеонаглядом

Залиште свій коментар

Вибір редакції