Дружина Луценка заявила, що її не пускають до чоловіка

Ірина Луценко заявила, що лідчий ГПУ відмовляється надати їй дозвіл на відвідування чоловіка в лікарні.

Дружина екс-міністра внутрішніх справ, лідера Народної самооборони Юрія Луценка Ірина заявляє, що слідчий ГПУ відмовляється надати їй дозвіл на відвідування чоловіка в лікарні.

Про це вона повідомила під стінами Головного слідчого управління Генпрокуратури після візиту до слідчого.

Вона зазначила, що 10 травня її та адвокатів не пустили до лікарні, куди був доставлений Луценко.

Після цього вона вирішила звернутися до слідчого у справі Луценка з вимогою дозволити їй бачитися з чоловіком, посилаючись на 48 статтю Кримінального кодексу, згідно з якою у неї як у офіційного захисника Луценка є право щодня безперешкодно бачитися з підзахисним, а також бути присутнім при медичному обстеженні та лікуванні.

"Ми домовилися, що я зареєструю цю заяву з проханням, щоб він (слідчий) дав мені дозвіл відвідувати Луценка в цьому медичному закладі. Він (слідчий) попросив мене зареєструвати цю заяву на Різницькій (головна адміністративна будівля Генпрокуратури), я зареєструвала, приїхала, привезла йому копію. Він протримав мене півтора години перед входом, побачив цю заяву, і пробував мене відговорити від отримання цього дозволу ", - сказала дружина Луценка.

За її словами, слідчий мотивував свою позицію тим, що для видачі такого дозволу він повинен звернутися до лікарів, які повинні дозволити таке відвідування.

При цьому Ірина Луценко наголосила, що слідчий благав її переконати екс-міністра перестати голодувати.

Дружина Луценко пов'язує небажання слідчого давати такий дозвіл з тим, що стан здоров'я її чоловіка набагато гірший, ніж оголошується в повідомленнях органів влади.

Ірина Луценко має намір перебувати в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури до кінця робочого дня і домагатися видачі зазначеного дозволу.

Як повідомлялося, 6 травня Ірина Луценко просила Генпрокуратуру дозволити їй бути присутньою під час медоглядів її чоловіка.

10 травня брат Луценка Сергій заявив, що його родич доставлений для проведення медогляду в Міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги по вул. Братиславській, 3 у Києві.

Черговий лікар Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Григорій Панчак повідомив, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повинен тиждень перебувати на лікуванні.

Луценко голодує з 22 квітня на знак протесту проти його утримання під вартою.

Читайте також:

Луценка перевели в лікарню швидкої допомоги

Дружина Луценка: або він доб'ється свого, або його винесуть вперед ногами

Стан голодуючого Луценка погіршується: виявлено діабет і проблеми з серцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: