Дружина Ґонґадзе хоче для Пукача найвищої міри покарання

Мирослава Ґонґадзе повідомила, що не має жодних контактів зі слідством, проте вважає, що СБУ не повинно оприлюднювати прізвища замовників убивства її чоловіка.

Дружина журналіста Георгія Ґонґадзе Мирослава вважає, що до суду у справі про вбивство її чоловіка "ще дуже далеко".

Про це вона заявила, коментуючи затримання екс-генерал-лейтенанта Олексія Пукача.

"Упіймали вбивцю, який вбив не лише мого чоловіка, Георгія, він також організовував і виконував замовлення, він організовував побиття Подольського", - сказала Мирослава Ґонґадзе. "Це людина, яка заслуговує на найвищу міру покарання", - наголосила вона.

Дружина журналіста вважає, що Пукач знає прізвища замовників убивства Ґонґадзе і має їх назвати.

Водночас Мирослава наголосила, що прокуратура або СБУ не повинні оприлюднювати ці прізвища вже сьогодні.

"Навіть якщо він назве ці прізвища, треба буде перевіряти усі деталі, треба буде робити допити. Я не думаю, що оприлюднювати цю інформацію є на користь слідства", - сказала вона.

"Генпрокуратура має залучити усіх співробітників, які брали участь у слідстві у 2000, у 2001 році...Фактично, я не маю жодних сумнівів у фактах, викладених у вироках, які вже прозвучали", - зазначила Мирослава Ґонґадзе.

Дружина журналіста зазначила, що вона та її представник Валентина Теліченко практично не мають контактів зі слідством. "Всю інформацію ми отримуємо зі сторонніх джерел. Слідство з нами не спілкується, їм не потрібна, чомусь, наша допомога", - сказала Мирослава Ґонґадзе.

"Я до кінця не знаю, що детально відбувається у слідстві. Ефективності я також не бачу", - зазначила вона.

Також дружина Ґонґадзе вважає, що президент Віктор Ющенко "має піти до кінця у цій справі". "Я дуже вдячна керівництву СБУ і оперативним працівникам. Я маю надію, що ми можемо дійти у справі до кінця".

Водночас Теліченко вважає, що арешт Пукача не дає достатніх гарантій успішного розслідування вбивства журналіста. За її словами, порушення закону були зафіксовані вже при першому допиті затриманого.

"Мене просто ображає халатність представників Генпрокуратури, які допитували Пукача одразу після затримання і без адвоката. І він сам нібито погодився давати свідчення без адвоката ", - сказала представник Мирослави Ґонґадзе.

За її словами, суд над ним розпочнеться не раніше, ніж через півроку. "Я бачу небезпеку того, що слідство буде проведено аби як. Потім ми отримаємо неякісні матеріали на судовий процес і будемо змушені витягувати свідчення на суді. Все це затягне справу", - сказала Теліченко.

Адвокат підкреслила, що єдиною вимогою її підзахисної до слідству і судового процесу по справі Олексія Пукача є чітке дотримання закону.

Нагадаємо, 21 липня Генпрокуратура й СБУ затримали генерала Пукача. Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі його допитували в Генпрокуратурі.

22 липня Пукач зізнався в причетності до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе. Крім того, зі слів заступника голови Служби безпеки України Василя Грицака, Пукач назвав замовників убивства, а також повідомив, що знає, де перебуває голова вбитого журналіста. В той же час адвокат Пукача Сергій Осика спростував цю інформацію.

Читайте також:

Литвин: Пукача використовують політики

Докази про причетність Пукача до вбивства Чорновола були знищені

Суд над Пукачем розпочнеться через півроку

Замовників вбивства Ґонґадзе троє. Один з них - високопосадовець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: