Дружина щойно звільненого голови Київщини Мельничука заявила про його зникнення

Галина Мельничук стверджує, що в їхньому будинку також були обшуки.

Дружина звільненого після корупційного скандалу голови Київської ОДА Максима Мельничука заявила у поліцію про його зникнення. Про це Галина Мельничук повідомила каналу "112 Україна".

За словами Галини Мельничук, востаннє вона спілкувалася з чоловіком о 16:30 9 вересня, і після того не має з ним зв'язку.

Жінка прибула у заміський будинок родини, де, за її словами, до 4-ї ранку тривали обшуки. Галина стверджує, що під час обшуків у будинку нікого не було.

"Мені повідомили пізно ввечері, що до мого будинку потрапили чужі люди, озброєні, які входять в дім і нікого не впускають. Вони дозволяли собі робити різні речі, тому що, коли я дізналась, що тут, то подзвонила своїй мамі, вона прибула трошки раніше, я була далеко за містом з дітьми. Вони її не пустили в будинок, дуже некоректним тоном спілкувалися з жінкою і забороняли проводити якесь відео", - каже Мельничук.

Мельничук запевняє, що до будинку не пустили її сусідів, а понятих ті, хто проводив обшук, нібито привезли з собою. Зовні, стверджується у повідомленні, видно, що двері до будинку були зламані, нині вхід опечатано. Галина стверджує, що всередині все зруйновано.

"В те, що закидають Максиму Дмитровичу, про те, що хабар 200 тис. грн, але я не розумію, чому вони винесли всю зброю, винесли всі дитячі прикраси, понівечили всю мебель всередині, сусіди, яким вдалось хоч десь якось відзняти якісь фото, то там можна побачити взагалі жахливу картину: розбитий весь посуд, понівечено всі меблі. Я не розумію і не вірю в те, що закидають моєму чоловіку, тому що він завжди пропагандує позицію Петра Порошенка, він проти корупції, ви можете опитати всіх голів ради, вони його підтримують про те, що він взагалі цим не займався", - запевняє дружина екс-чиновника.

Напередодні міністр МВС України Арсен Аваков повідомив, що заступника Мельничука Ігоря Любка спіймали на вимаганні та отриманні 200 тисяч гривень від підлеглої. Посередником у справі називають начальника управління Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА Юрія Пуденка. За версією слідства, Мельничук та Любко запідозрили у незаконних махінаціях керівницю Департаменту АПК Київщини і почали вимагати в неї частину грошей, погрожуючи звільненням.

Президент України Петро Порошенко звільнив голову Київщини. При цьому повідомлялось, що у справі проводиться 13 обшуків у різних фігурантів справи включно з Мельничуком.

Залиште свій коментар

Наступна публікація