Дружина Шварценегера вибачилася за розмови по телефону

Дружина Шварценегера попросила вибачення за те, що порушила закон штату.

Дружина Шварценегера вибачилася за розмови по телефону
Дружина губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценегера Марія Шрайвер вибачилась за розмови по мобільному телефону за кермом, що порушують закони штату.

Дві фотографії Марії Шрайвер, що говорить по телефону перебуваючи за кермом автомобіля, були 13 жовтня опубліковані на сайті TMZ.com, що спеціалізується на новинах з життя знаменитостей. Розмовляючи по телефону під час водіння автомобіля, Шрайвер порушила закони Каліфорнії. Таким водіям-порушникам загрожує штраф до 50 доларів.

Після того, як фотографії Шрайвер з'явилися в Мережі, Шварценеггер у мікроблозі пообіцяв, що будуть вжиті "термінові заходи" щодо усунення порушень дружини. Прес-служба губернатора пізніше пояснила, що Шварценеггер має намір наполегливо попросити дружину надалі не розмовляти за кермом.

Марія Шрайвер, вибачаючись за свою поведінку, також повідомила, що віддасть свій найулюбленіший мобільний телефон організації, що займається допомогою жертвам насильства в сім'ї. "Це моя версія термінових заходів заради благої мети", - сказала дружина губернатора Каліфорнії. При цьому Марія Шрайвер не стала обіцяти, що тепер буде говорити по телефону в машині тільки з використанням гарнітури.

Читайте також:

Розмови за кермом коштуватимуть 800 гривень

Особисті розмови "блокувальників" Ради стали надбанням громадськості

Шварценегер переніс операцію

Авто Робі Вільямса переїхало фотографа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: