Дружина скандального Царьова отримала птахофабрику в окупованому Криму

Раніше підприємство входило у холдинг українського підприємця Олега Бахматюка.

Дружина колишнього народного депутата Партії регіонів і прихильника сепаратистів Олега Царьова Лариса отримала птахофабрику у Сімферопольському районі Криму.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань, посилаючись на "Реєстр інвестиційних проектів, що реалізуються на території Республіки Крим".

Компанія Царьової займеться реконструкцією і розвитком птахофабрики з виробництва м'яса птиці та курячого яйця на земельних ділянках орієнтовною площею 53 га. Загальний обсяг інвестицій складе 3,1 млн рублів.

Птахофабрика "Південна" входила в агропромисловий холдинг "Авангард" українського бізнесмена Олега Бахматюка. Вона припинила роботу в кінці 2013 року. Після анексії Криму до підприємства застосували "закон" про примусовий викуп об'єктів, що мають стратегічне значення.

Нагадаємо, сім'я колишнього народного депутата України Олега Царьова отримала від російської влади будівлю дитячого санаторію "Ай Тодор" в окупованому Криму. Це колишній маєток великого князя Михайла Романова, який має статус пам'ятника архітектури регіонального значення. Разом з самими корпусами "Ай Тодора" у власність сім'ї Царьова передана земельна ділянка площею 2 гектари. Згідно документації до угоди, з 2016 року по 2024 року інвестор зобов'язується виплатити державі 254 мільйона рублів податків.

Олег Царьов звинувачується в тому, що в період квітня-травня 2014 року, будучи народним депутатом України і кандидатом на пост президента України, брав участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" з використанням ЗМІ. ГПУ розпочала процедуру заочного засудження Олега Царьова. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: