Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина стрілка з села Новоселиця розповіла, через що чоловік влаштував криваву бійню

Дружина стрілка з села Новоселиця розповіла, через що чоловік влаштував криваву бійню

Жінка заявила, що чоловік встиг їй розповісти причини конфлікту

Дружина орендара ставка, який вбив з мисливської рушниці сімох людей на березі водойми біля села Новоселиця Житомирській області розповіла, що чоловік дружив із вбитими, а посварився з ними через військову службу

Про це вдалося з'ясувати у неї виданню "Сегодня".

"Затриманий мій чоловік. Все це відбулося на березі ставка. Там, де випивається горілка – завжди конфлікт. Мій чоловік – людина запальна. Він уже визнав свою провину. Що стало причиною конфлікту? Чоловік встиг мені сказати, що конфлікт розгорівся через слова його приятелів про те, що вони воювали, а він своїх дітей не пустив в армію", -розповіла дружина затриманого Ольга.

Жінка додала, що частина із загиблих були приятелями чоловіка, які неодноразово приїздили до нього порибалити. Закінчуючи розмову, Ольга риторично додала: "Добре в нашій родині вже не буде ніколи".

Також відомо, що єдиний чоловік, який вижив в цій стрілянині, зараз перебуває на допиті.

Нагадаємо, що на ставку у Житомирській області відпочивало 9 осіб, включаючи орендаря ставка, громадянина 1962 р.н. Після розпиття спиртних напоїв 6 лягли спати в сарайчику на берегу, а двоє залишилися розпивати спиртні напої з орендарем ставка. Близько 1 години ночі, орендар ставка, професійний мисливець, на ґрунті раптово виниклих різких неприязних відносин, почав розстрілювати відвідувачів з належної йому гладкоствольної мисливської рушниці марки "ІЖ". Спочатку він убив двох, що залишалися поруч з ним. Потім почав розстрілювати 6-х сплячих. Всього він встиг розстріляти сімох людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції