Дружина викраденого палестинця подасть до суду на Україну

За словами жінки, Україна порушила 25 статтю Конституції, яка говорить про неможливість передавати іншій державі громадян України.

 Дружина викраденого палестинця Вероніка Абу-Сісі має намір подати до суду на Україну, оскільки українська влада порушила Конституцію та Декларацію з прав людини.

Нагадаємо, палестинський інженер зник місяць тому в Україні, у поїзді Київ-Харків, яким він, нібито, їхав на зустріч з братом. У понеділок, 21 березня, Ізраїль визнав, що палестинець знаходиться в ізраїльській в'язниці.

"Я збираюся подавати на Україну до Конституційного Суду, а також до Суду з прав людини в Страсбурзі", - заявила Вероніка Абу-Сісі, додавши, що планує це зробити вже найближчим часом.

За її словами, Україна порушила 25 статтю Конституції, яка говорить про неможливість висилати за межі держави або передавати іншій державі громадян України.

Вона зазначила, що її чоловік мав вже готовий дозвіл на проживання в Україні.Вероніка повідомила, що позиватиметься також проти Палестинської Автономії  та держави Ізраїль у зв'язку з "бездіяльністю Палестинської Автономії і нахабством Ізраїлю".

Жінка також повідомила, що написала прохання про зустріч із головою СБУ Валерієм Хорошковським і чекає на відповідь.

"Я вражена. Ізраїль вже сьогодні визнав факт викрадення мого чоловіка, а Україна досі не визнала, що цю людину було викрадено з території України", - заявила дружина палестинця.

Жінка відкинула будь-які звинувачення її чоловіка у терористичній діяльності.

"Це голослівні звинувачення, які не мають під собою нічого", - зазначила вона і додала що Ізраїль зацікавлений у знаннях її чоловіка щодо електростанції.

Вона вважає, що метою перенесення засідань суду без пред'явлення звинувачень Абусісі є спроба вибити з нього зізнання.

"Те, яким чином вони спілкуються з моїм чоловіком, яким чином вони намагаються його довести до певного стану... це робиться, щоб знайти підстави для звинувачень", - зазначила Вероніка.

Читайте також:

Ізраїль визнав, що зниклий в Україні палестинський інженер - в ізраїльській в'язниці

"Таємна операція" в Україні: Київ міг видати Ізраїлю палестинського інженера, який загадково зник

У Лівії зникли знамениті діви-амазонки, які охороняли Каддафі

"Улюблена медсестра" Каддафі в Україні почала "качати права"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: