Дружина викраденого палестинця подасть в суд на Україну та Ізраїль

Дружина палестинськго інженера звернеться до Європейського суду з прав людини з позовом до держав Ізраїль і Україна, щоб довести, що звинувачення проти її чоловіка безпідставні.

Дружина палестинського інженера Дірара Абу-Сісі, викраденого на території України, має намір подати позов до Європейського суду з прав людини проти держав України та Ізраїлю.

"Усе, що висунули моєму чоловікові, було сфабриковано Ізраїлем, щоб виправдати це викрадення і незаконний арешт", - заявила Вероніка Абу-Сісі, яку цитує КоммерсантЪ-Украина.

Жінка зазначила, що, наприклад, інформація про ВНЗ, де вчився її чоловік, не відповідає дійсності. В обвинувальному висновку вказана Військова інженерна академія, тоді як він вчився у Запорізькому машинобудівному інституті, стверджує Вероніка Абу-Сісі.

"Ми будемо звертатися до Європейського суду з прав людини з позовом до держав Ізраїль і Україна і доведемо, що звинувачення проти Дірара безпідставні, а Ізраїль веде неприпустиму агресивну політику щодо Палестини, викрадаючи її громадян на територіях інших держав", - сказала Абу-Сісі.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що ізраїльська прокуратура висунула палестинському інженеру Дірару Абу-Сісі, який у лютому зник на території України, а потім опинився в одній з ізраїльських в'язниць, звинувачення в розробці ракетної зброї для бойовиків в секторі Газа.

Читайте також:

Ізраїль визнав, що зниклий в Україні палестинський інженер - в ізраїльській в'язниці

 Палестинський інженер розповів, яким чином його викрали з України

Ізраїль звинуватив викраденого в Україні палестинця в розробці ракет для ХАМАС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: