Дружина Ющенка почала політичну кар’єру

У ЗМІ з’явилась інформація, що "Нашу Україну" може очолити дружина колишнього президента Катерина Ющенко, яка розпочала власну політичну кар’єру.

Колишня перша леді України Катерина Ющенко розпочала власну політичну кар'єру, метою якої є крісло голови партії "Наша Україна".

"Джерела в Києві й у Вашингтоні солідарні в думці, що Катерина Михайлівна Чумаченко дебатами в BBC World News почала сольну політичну кар'єру", – пише один із авторів видання "Левый берег".

Прагнення екс-першої леді входить у протиріччя з намірами екс-глави СБУ Валентина Наливайченка, який також оголосив про початок власної суспільно-політичної діяльності і представив громадянську ініціативу "Оновлення країни".

Автор нагадує поширену в ЗМІ інформацію про те, що Наливайченко також готується очолити "Нашу Україну", в той час як її нинішній голова Віктор Ющенко відійде від активної політичної діяльності.

Автор, крім того, стверджує, що проти приходу Наливайченка виступають два видних партійця – Іван Васюник та Юрій Єхануров, які, імовірно, можуть очолити політвиконком і політраду НУ.

Читайте також:

Наливайченко: Катерина Ющенко спілкується з американцями, але не з ЦРУ

Ющенко залишить "Нашу Україну", партію очолить Наливайченко

Комуністи вимагають СБУ перевірити діяльність Катерини Ющенко

Ющенко: програний бій, але не війна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: