Дружина Ющенка клянеться, що вона не американка

"Я українка, яка повернулася додому. Я з діаспори, яка вчила своїх дітей любові та відданості", - заявила Катерина Ющенко.

Перша леді України Катерина Ющенко стурбована тим, що перед виборами президента на адресу її чоловіка знову лунає гасло "Віктор Андрійович, ваша дружина – американка!"

"Деякі підозрілі інтернетсайти, які часто базуються в інших країнах, знову і знову піднімають питання мого походження з діаспори. Це просто комічно – вони називають організації, з якими я співпрацювала, "одіозними та антикомуністичними", – заявила Катерина Ющенко.

"Український конгресовий комітет Америки? Світовий Конгрес Українців? Національний комітет поневолених народів? Звичайно, комуністам ці організації можуть не подобатися, але саме ці установи представляли сотні тисяч та мільйони українців у діаспорі", – наголосила дружина президента.

За її словами, ці організації десятиліттями говорили про Україну, про порушення людських та національних прав у нашій країні, про прагнення до свободи та можливості самим визначати свою долю.

Як зазначила Катерина Ющенко, знову чути гасло "Віктор Андрійович, ваша дружина – американка!". "Раніше це гасло не спрацювало, не спрацює і зараз. Я українка, яка повернулася додому з-за кордону. Я з діаспори, яка вчила своїх дітей любові та відданості своїй Батьківщини", – додала вона.

Читайте також:

Катерина Ющенко пояснила, звідки в президента стільки кумів

Катерина Ющенко розповіла, як відчула запах страху

Катерина Ющенко влаштувалась готувати борщ (фото)

Дружина Ющенка оголошує конкурс через прес-службу чоловіка

Київрада віддала Катерині Ющенко 11 га землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: