Дружині Аделаджі загрожує арешт

Адвокат постраждалих від афер, пов'язаних з "Посольством Божим", вимагає затримати дружину пастора Аделаджі - Абоседе - яка, за останніми свідченнями, також брала участь у шахрайстві.

Адвокат постраждалих від фінансових афер, пов'язаних з церквою "Посольство Боже", зажадав порушити кримінальну справу щодо дружини пастора Сандея Аделаджі - Абоседе (пастор Босе).

Адвокат Іван Боднарук стверджує, що є свідчення про причетність Абоседе до фінансових афер. Зокрема, інформація про те, що саме її представники отримували гроші від нині заарештованої Ірини Д., керівниці "піраміди" ПП "Грант", на купівлю квартири.

"Водій і охоронець Ірини Д. надав свідчення слідству, що особисто був свідком того, як у приватного нотаріуса на ім'я Босе Аделаджа оформлялася трикімнатна квартира в присутності двох пасторів церкви "Посольство Боже". У четвер на очній ставці з водієм цю інформацію підтвердила і сама Ірина Д.", - розповів Боднарук.

Водій Ірини Д. Геннадій Кучеревський розповів журналістам, що також був присутній в той час, як Ірині Д. зателефонувала чи то сама Абоседе, чи то її представники, і сказали, що треба нести гроші вкладників на квартиру.

"Коли Абоседе Аделаджа зателефонувала і дала жорстке доручення Ірині шукати і оплатити покупку квартири нібито "для потреб церкви", та була сильно засмучена. Але опиратися вона не могла, адже якщо хтось йшов проти Аделаджі, то опинявся в "анафемі", - сказав Кучеревський, який також був адептом церкви.

У МВС поки що не підтвердили і не спростували інформацію про свідчення Кучеревського. Але адвокат налаштований рішуче. "Я буду вимагати, щоб Абоседе Аделаджу взяли під арешт", - сказав Боднарук.

У прес-службі "Посольства божого" представників ЗМІ перенаправили за коментарями до адвоката Аделаджі Андрія Федура, але його помічниця повідомила, що він не зможе говорити. "А ще ми збираємося подавати до суду на людей, які помилково звинувачують нашого пастора Сандея Аделаджу", - сказали у "Посольстві".

Нагадаємо, зараз майно Сандея Аделаджі заарештовано, а сам пастор знаходиться під підпискою про невиїзд. Його звинувачують в "організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах".

Читайте також:

Майно пастора Аделаджі заарештовано

Пастор Аделаджа отримав подяку від імені Януковича

Аделаджа збудує у Києві церкву за 50 млн доларів

Аделаджа фігурує у двох кримінальних справах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: