Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друзі екстрасенса Алана Чумака розповіли, як він перетворював горілку на воду

Відомий у минулому цілитель помер у віці 82 років.

У Москві у віці 82 роки помер один з найвідоміших екстрасенсів-цілителів кінця минулого століття Алан Чумак. Про це повідомила його дружина, відмовившись уточнювати причини смерті, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Заряджання води і кремів енергією, мовчазні пасси руками - наприкінці вісімдесятих вулиці радянських міст порожніли, коли по телевізору починались сеанси тодішніх телезірок-цілителів - Чумака і Кашпіровського.

ВідеоДружина Алана Чумака відмовилась уточнювати причини смерті радянського цілителя

Від цих пассів у телестудії закипала вода, а численні хворі писали листи, в яких стверджували, що почуваються краще або й зовсім одужали. Це був час неймовірного інтересу до всього езотеричного. Бо віра у диво багато десятиліть була під забороною радянського матеріалізму. Люди збагнули, що десь є світ чарів і магії, який від них ховали.

Чумак розповідав, що свої здібності він відкрив, коли працював журналістом. Якось вирішив написати статтю, яка викрила б цілителів-шарлатанів. Прийшов на зустріч з екстрасенсами, а ті йому кажуть: ви й самі маєте здібності. І допомогли їх виявити.

Доволі скоро Чумака затаврували як шарлатана і заборонили на телебаченні. Тоді  люди стали приходити до його дому. Натовп у дворі не випускав його, поки цілитель не проведе свій сеанс. Скептики називали його талановитим маніпулятором.

Однак і вдячних шанувальників не бракувало. Співак Павло Зібров перевірив здібності Чумака особисто - за святковим столом.

"І коньяки, і віскі, і вина ці всі. Я кажу: я все хочу попробувати, але я боюся, що я захмілію. Він каже: Паша, не хвилюйся! Я заряджаю,  і ти не сп'янієш, можеш пити спокійно, я заряджаю. Щось він зробив руками, я пив весь вечір і півночі і я був трезвий!", - запевняє Зібров.

А фокус з перетворенням горілки на воду був фірмовою розвагою цілителя для друзів.

"Він мене обеззброїв одним експериментом. Він налив чарку горілки і каже: "Хочеш, я розряджу горілку, а потім знову заряджу?". Я кажу: "Як?" Він: "Ну ось знижу градус і підвищу". Спробуй. Я пробую - горілка, 40 градусів. Він змахнув рукою пару раз. Я пробую - просто вода. Він знову змахнув рукою - горілка. На великих святах, я пам'ятаю, коли сиділо чоловік по сто, по двісті, люди пробували горілку, і в чарці була вода. Як він робив, я не знаю, але факт залишається фактом", - розповів друг Чумака Дмитро Гордон.

Діяв він навіюванням чи мав божий дар, але навіть знайомі з ним скептики вважали Чумака доброю і чуйною людиною, яка щиро прагнула допомогти іншим.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції