Друзі загиблої в Стамбулі українки: вона пішла слідом за донькою

Жінка мала двох дітей. 

Громадянка Українки Лариса Цибакова, яка стала однією з жертв теракту в Стамбулі, підписана у Facebook як Лариса Танаєва.

У своєму профілі жінка вказала, що мешкає в Одесі. Судячи із фото, Цибакова вела звичайне життя -  любила відвідувати театри та музичні концерти, а також відпочивала на узбережжя моря.

Вона має дорослого сина і, судячи із постів, півтора року тому втратила маленьку доньку.

Фото зі сторінки Лариси Цепакової / Фото: facebook.com/Лариса Танаєва

"Вона називла доньку ангелом, через рік після смерті її писала, що важко залишатися в цьому світі, а потім тільки видихнула, почала жити, ходити на виставки, поїхала на море і пішла сама за донькою", - повідомила подруга загиблої.

Вона уточнила, що Цибакова 1969 року народження, а не 1960, як вказували ЗМІ.

Загибла у Туреччині жінка раніше допомагала збирати кошти та необхідні речі для людей, чиї будинки постраждали під час пожежі.

Як повідомили друзі загиблої, жінка могла бути у Стамбулі разом зі своїм дорослим сином.

Нагадаємо, увечері 28 червня в Міжнародному аеропорту Стамбула "Ататюрк" пролунали вибухи і почалася стрілянина. У результаті теракту загинула 41 людина, 239 отримали поранення. Більшість загиблих – громадяни Туреччини, але серед них є іноземці. Однією з жертв виявилася українка  - Лариса Цибакова. Пошуки українських громадян серед постраждалих тривають. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація