Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друзі зниклого під Києвом львів'янина припускають, що його викрали заради викупу

Батьки Познякова просять мешканців прилеглих до місця зникнення районів передивитись записи з камер.

Під Києвом уже четверту добу шукають львів'янина Тараса Познякова, який зник у понеділок, 4 квітня, повідомляє ТСН.16:45.

До пошуків долучились численні друзі та родичи Тараса – досліджують місце, де зник Тарас, а саме за 30 км від села Бобриця. Батьки Познякова кажуть, що у розташованих поруч населених пунктах багато приватних відеокамер, тому просять мешканців цих районів про допомогу.

"Боярка, Білогородка, можливо перегляньте камери особняків, відеореєстратори, може десь є моменти, де є машина, де є наш син", - каже мати зниклого Ольга Познякова.

Родичі та друзі думають, що Тараса можуть утримувати заради викупу. Однак, кажуть, підстав для цього немає, адже родина незаможна.

"Ми думаємо, що машину закрили, що хлопця тримають і не знають що з цим робити. Ні з хлопцем, ні з машиною. В кінцевому результаті вже й викуп бояться просити", - каже друг родини Познякових Антон Чумичкін.

Як відомо, 4 квітня хлопець виїхав зі Львова до Києва на власному авто разом із попутниками. Їх знайшов через сервіс BlaBlaCar. До столиці авто так і не доїхало. Родичі, друзі та волонтери в той самий день почали шукати хлопця власними силами. Прочісували територію поблизу села Бобриця на Київщині. Саме в ньому востаннє відеокамери зафіксували авто Тараса, однак, рухалося воно в протилежному напрямку від столиці. Попутників, що записалися на поїздку з Тарасом знайшли. Обидва кажуть - у той день зі зниклим хлопцем навіть не зустрічалися, хто поїхав із Тарасом - не знають.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Відео Під Києвом вже четверту добу шукають львів'янина Тараса Познякова

Залиште свій коментар

Вибір редакції