Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДТП через дорогу в ямах: чоловік загинув, його вагітна дружина в лікарні, а дитина постійно скаржиться на біль

Активісти не раз вимагали відремонтувати дорогу.

Ціла родина розбилася у ДТП на Черкащині. 27-річний водій - батько - загинув просто на місці, його вагітна дружина та 7-річна падчерка опинилися у лікарні. Причина аварії - ями на дорозі. У селищі Лисянка, де сталася трагедія, вже два роки навіть поточного ремонту не роблять. А за два тижні до фатальної аварії активісти навіть перекривали цей шлях, аби привернути увагу до його стану.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Маленька Аміна постійно скаржиться бабусі на біль - у неї струс мозку та забої по всьому тілу.

Її тітка Аліна нині цілодобово чатує під столичним пологовим. Саме вона першою прилетіла до районної лікарні, куди після ДТП доправили її вагітну сестру.

"Там допомоги не дали, бо не мали ніяких приладів. Ми не мали часу на швидку допомогу, тому приїхали сюди", - каже вона.

Термін вагітності постраждалої у аварії Альони – вісім місяців.

"Стан вагітної оцінюється як важкий за рахунок основних травм. Це травма голови, травма шийного відділу хребта", - каже лікар.

Врятувати цю вагітність поки що вдається – дивом.

"Стан плоду задовільний, є загроза передчасних пологів, купируємо цю загрозу. Але якщо раптом навіть і станеться - допомога буде надана в повному обсязі".

Про те, що батько її дитини, загинув, їй розповіли тільки сьогодні. Того дня вони повертались з лікарні: Альоні робили планове УЗД. Тільки-но проїхали містечко Лисянка на Черкащині.

Легковик із цілою родиною у салоні їде дорогою. В одному місці стан покриття в прийнятному стані, тож можна розвинути велику швидкість. Перед легковиком рухається позашляховик. Раптом він опиняється перед ямами. Він намагається їх об'їхати, водій легковика різко приймає вліво і в'їжджає в дерево.

ВідеоНа Черкащині у ДТП розбилася ціла родина

Ціла родина розбилася у ДТП на Черкащині. 27-річний водій-батько загинув на місці, його вагітна дружина та 7-річна падчерка опинилися у лікарні. Причина аварії - ями на дорозі: у містечку лисянка, де сталася трагедія, вже 2 роки навіть поточного ремонту не роблять. 

На Черкащині у ДТП розбилася ціла родина

Місцеві активісти демонструють глибину ям на цій дорозі. Ремонту тут, кажуть, уже два роки не робили. Двічі за останні півроку люди перекривали дорогу, аби автодор звернув увагу на ці вирви. Сюди навіть приїжджали чиновники.

"Приїхав, сказав: "Там знак висить, що нерівна дорога", розвернувся і поїхав. Навіть після акції через кілька днів виїхали машини і навіть була видимість, що почали робити. Але вони кілька днів погуляли в карти десь в кущах і все - щезли, їх немає".

Кілька днів тому, коли зі Сходу сюди привезли ховати загиблого бійця, трасу ніби засипали щебенем.

"Це просто, щоб він з труни не випав, то це просто-напросто наше керівництво закидало ці канави".

Але нормального ремонту так і не почали.

Місцеві кажуть, найближчими днями, якщо роботи тут не почнуться, перекриють цю трасу і залишаться на ній безстроково. І вже зараз збирають гроші для допомоги постраждалій в аварії родині. Бо як вони житимуть далі без батька - не знають.

Неллі Ковальська, Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції